Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más férfit is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfit is zavarna, ha a barátnőtök az exével lakna?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval pár hónapja, randiztunk, csókolóztunk, és járni kezdtünk. Azt tudta, hogy van egy lakótársam az albérletben, de azt nem említettem neki, hogy régen együtt voltunk. Lakótársnak indult a dolog, de lefeküdtünk és fél évig együtt voltunk, de nem működött és szétmentünk. Viszont maradtunk az albérletben. De azóta nem feküdtünk le, és nem is vagyok belé szerelmes, csak a jó viszony megmaradt. Múltkor mutogattam neki képeket a laptopon, én volt köztük egy, amin a lakótársammal egy tónál vagyunk, és fogja a derekam, és akkor tudta meg, hogy mi együtt voltunk. Nagyon pipa lett, hogy ezek után még együtt lakunk és nem is szóltam neki, de én nem tartottam fontosnak, mert nem volt nagy szerelem, igazából csak szexről szólt kb. Viszont ez a srác most nagyon megfogott és teljesen más, mint a Ricsi, vele el tudnám képzelni hosszú távon is, de ő nagyon felhúzta magát ezen, nem is nagyon akar beszélni velem. Szerintem azt hiszi, még mindig szexelünk. Mit csináljak? Miért olyan nagy dolog ez, hogy tehetném jóvá?


L/23


2019. febr. 20. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem speciel rohadtul zavarna..
2019. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Engem is zavarna.

22f

2019. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem jogos. Együtt lakni valakivel akivel dugtatok is rendszeresen... aztán "jaj bocsi nem működik".

És mindez kiderül egy "normális" kapcsolatban.

Ennek annyi. Én is kidobtalak volna, nem lenne bizalom feléd.

2019. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez a hányadék kategória kérdező. Ezt te is tudod, mi másért sunnyogtad volna el. :)

32/f

2019. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem, tekintve, hogy a barátnőim 60-70%-a házas volt, vagy az anyagiak miatt (Lakáshitel, szolgálati lakás,...)miatt élt együtt a palijával/ex palijával.


Ja, és ALAP, hogy nem jövünk össze lakótárssal és munkatárssal!

2019. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Engem is zavarna.
2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Pasik! Ne magatokból induljatok ki könyörgöm! Mert persze ti dugnátok továbbra is. A nők nem ilyenek, miért nem fogjátok fel végre? Innen megmondom hogy 100% semmilyen kapcsolat nincs köztük, és az is lehet hogy az eltérő időbeosztás miatt szinte soha nem is találkoznak.

Emiatt nem költöznék el az tuti.

2019. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó,pasiknak lett feltéve a kérdés azt tudjuk,hogy minden lány egybôl azt mondja,hogy jajj nincs köztünk már semmi de az egyik fél mindig többet fog érezni vagy belelátni dolgokba.
2019. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7. Ha olyan szárazak is odalent, mint a Szahara, is probléma a sunnyogás. Ennyi erővel oké lenne, aki a szüleit lelakótársazza. :D

32/f

2019. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó hsz-ra

Srácok (és néha csajok is) hallottatok már remélem a női ciklusról. Mert kb a 7-14 napig esélyes, hogy a szahara állapot semmiképp se jön létre, és nem azért mert épp szembejött egy 70 éves alkesz bácsi, és jé, vele mennyire működik a kémia már a puszta látványától :D Hanem azért mert ezeken a napokon ez van. De ezt sok pasi a saját érdemének tudja be és gondolatban folyamatosan a saját vállát veregeti :Ö Ha meg az ezek utáni napokon talál a poligám figura egy egyéjszakás nőt, akkor megint azt hiszi hogy ez a nő meg ilyen... Van egy rossz hírem, tartós kapcsolat nélkül ebben a témában örökre hülyék maradtok srácok.

2019. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!