Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem zavarna ha kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha kapcsolat elején barátotok/barátnőtök ügyetlenkedne?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még nem volt igazi kapcsolatom.

....háááát ami volt azt kapcsoltanak se mondanám. A lényeg az, hogy még nem is csókolóztam.

Nem mondanám, hogy különösebben cikinek tartom, csak ahogy telnek-múnlnak az évek, úgy egyre jobban kétségbe esek. Már eleve bestresszelek azon, ha valaki elkezd érdeklődni irántam, mert nem tudom hogyan kell elkezdeni a dolgot és nem akarok senkinek se csalódást okozni.

Hogyan lehet kiugrani abből az ördögi körből?

Titeket nem zavarna ha kapcsolat elején barátotok/barátnőtök ügyetlenkedne?



2013. aug. 12. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szeirntem aranyosak az ilyen Hölgyek. Szivesen tanitom öket, mert én is voltam kezdö. :) Ez nem lenne akadály egy kapcsolatban.
2013. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2013. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív és megnyugtató válaszokat. :)
2013. aug. 12. 01:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudna zavarni :)

Idővel és persze gyakorlással úgyis jobb lesz.

2013. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor először próbálkoztam, az éppen aktuális barátom elég rossz tanítónak minősült, ezért nem is nagyon lett belőle semmi.. Én 16voltam, amikor először (igazából) csókolóztam egy 26éves sráccal (akivel utána össze is jöttünk) és vele szinte azonnal ráéreztem a dologra. Előtte én is sokat aggodalmaskodtam (hiszen manapság már mindenki túl van rajta 13évesen -gáz-), hogy ez milyen ciki meg hasonlók.. Szerintem két lehetőség van. Vagy elmész bulizni és ott egy vadidegennel próbálod meg először (aztán soha többé nem látod úgysem)vagy pedig vársz valakire, aki érdeklődéssel, türelemmel és szeretettel van feléd.. Ne aggódj! Mindenkinek megy. Neked is fog ;) 17L
2013. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ciki ettöl csak aranyosabb leszel
2013. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Ezen ne aggódj,mert akié majd először leszel,azt nagyon boldoggá fogod tenni.

Egy igazi pótolhatatlan KINCS leszel neki.:)

2013. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2013. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!