Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-35 éves férfiak! Ti összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-35 éves férfiak! Ti összejönnétek olyan huszonéves lánnyal, akinek van egy kisgyereke, aki félig afroamerikai? Indoklást is!

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a csaj okos, jó fej, szép. Zavarna a gyermeke?

/Nem rólam van szó, csak egy elméleti kérdés)



2019. febr. 22. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Már miért zavarna?

Azon gondolkozom, hogy régebben zavart volna e... Szerintem amint arra jutottam, hogy akár lehetne gyerekem már nem zavart volna az, hogy ha egy olyan nővel jövök össze akinek épp van már... Ez nálam a huszas éveim közepén már így volt.

2019. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Másik kérdésekhez írták hogy ők "hozzá nem nyúlnának" olyan nőhöz akinek köze van/volt feketéhez... :'D Azért kérdezem
2019. febr. 22. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Bottal se piszkalnek meg olyan not,akinek kisgyereke van. Sajatot akarok majd kesobb. Addig meg ott van a rengeten csinos jo alakus feszes lany,aki meg nem szult. Meg harangozni se szeretnek benne. Meg nem akarom,h a gyerek orditson vegig,amig ott vagyok. Mar a gondolat is undorit.
2019. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
És összejönnétek olyan mormon, afroamerikai csajjal, akinek a gyereke autista és félig zsidó? Na?
2019. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Egy ideig az ember úgy gondolja, hogy hülye lesz akármilyen színű gyerekkel rendelkező nővel összejönni, amikor ott egy csomó szingli.

De később általában maradnak a múlttal rendelkező gyerekesek meg akiknek korábban se jutott pasi - de nekik meg sokszor más hibájuk van. Lehet csak válogatnak, karrieristák, esetleg rondák, kibírhatatlanok. Plusz a néhány akinek nincs gyereke de szingli, viszont akkor ő lehet nem is akar soha.

Engem nem érdekelt az előzmény, bár ilyen helyzetben soha nem voltam, még fehér gyereke se volt senkinek.

2019. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Nincs bajom a feketékkel de nem! Fehér az maradjon fehér!
2019. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
:DDD
2019. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk az, hogy huszonévesen apátlan gyereke van egy négertől tényleg arra vall, hogy nagyon okos. Jó volt a fekete dákó és biztos sokat gondolkodott a kapcsolatukon mielőtt teherbe ejtette magát vele.

Persze gondolom most már egy felelősségteljes, megbízható, rendes pasit keres aki nem csak felelőtlenül "szórakozni" akar vele, akinek ki kell őt érdemelnie mielőtt megkaphatja.

Vagyis a szórakozás a másé volt a felelősség meg az enyém.

Hááát, szerintem nem kellene.

2019. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Miért és akinek fehér gyereke van huszonévesen? Az is biztos csak a fehér dákó miatt volt vele, és biztos egyéjszakás kapcsolatból lett gyerek? :)
2019. febr. 23. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:
9: igen, több példát is ismerek, tanult nőkről van szó, azt sem tudja ki a gyerek apja, mert egyéjszakásból lett. Szóval igen, van ilyen.
2019. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!