Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-35 éves férfiak! Ti összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-35 éves férfiak! Ti összejönnétek olyan huszonéves lánnyal, akinek van egy kisgyereke, aki félig afroamerikai? Indoklást is!

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a csaj okos, jó fej, szép. Zavarna a gyermeke?

/Nem rólam van szó, csak egy elméleti kérdés)



2019. febr. 22. 16:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
dehogy
2021. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetet én nem vennék a nyakamba. Sajnos annyi nyűggel, kiközösítéssel jár egy ilyen dolog, hogy nincs az a jó nő aki miatt belevágnék. Nem az a baj hogy gyereke van, nem az a baj hogy fekete partnertől van. Az a baj, hogy a kedves magyar társadalom annyi negatívumot borít egy ilyen helyzetre, hogy eszembe se jutna belevágni...
2021. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Én bőrszíntől függetlenül azt mondom, hogy max. ha özvegy a nő és amiatt alakult így. Mert ha nem, akkor az "apuka" mindig ott fog lebzselni, ha mástnem "láthatás" címén. Ehhez az éveken át tartó jópofizáshoz nekem semmi idegzetem nem lenne.
2021. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!