Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szerettek interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerettek interneten keresztül ismerkedni?

Figyelt kérdés

Történt már veletek olyan, hogy interneten keresztül ismertétek meg a randipartnerotokat? Például facebook, instagram vagy bármilyen más közösségi oldalak? Pozitívan alakultak a dolgok vagy hátrány volt az internetes ismerkedés?


Nekem vannak mellette és ellene is érveim. Személy szerint, számomra, ideálisabb, ha személyesen találkozunk először, mindenféle internetes kapcsolatot mellőzve és csak a találkozó után kezdünk el kommunikálni egymással a szociális hálón. Hiszen egyből, ott szemtől szemben érezhető a kémia. Az első pillanatokban eldőlhet minden. Míg interneten könnyebben szimpatizálhatsz bárkivel, helyesebbnek is tűnhet a képek alapján, aztán a találkozón nem feltétlen lesz meg azaz elvárás, érzelmek amik a chatelés folyamán történtek. Persze elsülhet pozitívan is a netes ismerkedés is.


Bárkinek van ezzel kapcsolatosan sztorija, nyugodtan írja le! :P Érdekelnek mások tapasztalatai/véleményei is.



2019. febr. 22. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad sokáig húzni a találkozót, aztán akkor jó.

32/f

2019. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék ha lenne kivel.
2019. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de élőben jobb.
2019. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled kedves Első! Szerintem is a huza-vona által csökken az egymás iránti érdeklődés és könnyen el lehet úgy távolodni egymástól, ha a találkozó nem jön össze és mind a kettő félnek eseménydús az élete.

Kamaszkorban viszont sokszor a táv sem jelent nagy gondot, könnyen eldumálgatnak egymással, akár komoly szándék nélkül is.

2019. febr. 22. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem szeretek.

Amikor a ferfiaktol azt kapom reggeli uzenetkent, hogy mennyire kanosak, akkor elmegy az a maradek kedvem is.

Plusz elnezegettem sok pasinak a fenykepeit, es tudtam, hogy valoszinuleg eloben szimpatikus lenne, ha talalkoznank es beszelgetnenk, de egyszeruen utalok irasban kommunikalni. Meg az sms-eket se szeretem, inkabb felhivom az embereket.

36N

2019. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek, mert személyesen nem nagyon tudok hol..
2019. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. Társkeresőn sokan írnak, szűrni kell, mert nincs mindenre kapacitás, ez külső, kép alapján történik.


Élőben szeretek ismerkedni, haverágból, ismertségből, mert ott adja magát, higy megismerem a másikat, és el kezdhet vonzani úgy is, hogy nem olyan jóképű.


Igen. Olyan is volt, hogy jól nézett ki, mégse volt kémia...nem szeretem, hogy felruházom ideálisnak képzelt dolgokkal, de nem bírom a parfümjét végül ..vagy a stílusát...

2019. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgetni, barátkozni, megismerni valakit jó, ha nagyon tudunk dumálni. De ha kapcsolatot akarnék, mindenképp találkoznék én is. Mert sok ember teljesen más élőben, még a beszédstílusa is, mint írásban. Emellett, rondaként nem szerettem, hogy beszélgettünk, mondjuk megtetszttem, és találkozáskor láttam rajtuk, hogy hiába küldtem képeket, nem ezt várták. Szóval élőben mégis jobb, akkor előre tudják az orrom méretét, ami hiába jön át a képeken, nem szerkesztettem, mégis szemtől szembe más.
2019. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!