Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkeressem újra, ha három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeressem újra, ha három randi után nemet mondtam a folytatásra pár nappal ezelőtt? Megijedtem, mert a lány túl tisztességes volt.

Figyelt kérdés

Tudom, már a kérdés címe is komolytalanul hangzik. :)


Randiztam egy lánnyal, három jól sikerült randink volt. Mindig volt közös téma, nevetés, élmény. Ellenben egyik randin sem történt különösebb közeledés, testi érintés, csók.


Ennek az az oka, hogy a lány egy tisztességes, vallásos családból származik. Néhány éve még apácának készült, de végül úgy döntött, hogy családot, férjet szeretne. A húszas éveinek végén jár, és a fenti ok miatt nem volt még barátja, feltehetően még szűz is a hölgy.

Vékony, csinos, okos a leányzó, ellenben én egy kissé rosszfiú vagyok hozzá képest, hiába vagyok én is vallásos.

Több, együtt élős kapcsolaton vagyok túl, nem vetem meg a gyakori baráti sörözéseket, budapesti bulizásokat rossz hírű szórakozóhelyeken.

A negyedik randit a lány kérte, de nemet mondtam neki, és leírtam, hogy szerintem ez a félig rosszfiú - tisztességes lány dolog nem hozhat számára felhőtlen jövőt, majd egy-két üzenetváltás után elköszöntünk egymástól.

Úgy érzem, hogy számára nem volt könnyű ez a hirtelen lezárása annak, amit el sem kezdtünk.


Én viszont megbántam, hogy nemet mondtam. Az okokat felesleges magyarázni, mindegyikőtök tudja, hogy milyen érték lehet egy ilyen lány.

Megkeressem, vagy csak felesleges viharokat keltenék?


2019. febr. 24. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
?
2019. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne keresd meg, jobbat érdemel nálad. Más emberek érzései pedig nem játékszerek, amiket kedvedre eldobsz-újra előveszel. Maradj inkább a bulizgatásnál, züllöttségnél, az való neked.
2019. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha eljársz sörözni, meg volt már párkapcsolatod? Jujjjj te rosszfiú! GRRRR
2019. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen lány nincs. Hülyít téged, így jobb, ha nem erőlteted a folytatást.
2019. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Dilis vagy. Hagy döntse már el ő, hogy túl züllött vagy-e hozzá. Az, hogy volt pár élettársi kapcsolatod, az még nem züllöttség. Rossz hírű szórakozóhelyekre biztos nem fog elkísérni és rá is mehettek, de te tudod, mennyire létkérdés ez számodra. Nyilván ne változz meg a kedvéért, ez csak ideig-óráig működik. De azt biztos tudod, hogy mi nők a rosszfiúkat szeretjük. A hívő nők is. Ha annyira komolyan hívő lenne egyébként, akkor csakis hívő fiúban gondolkozna, a gyülekezetéből. Na, onnan és a családjától kaphattok még támadásokat rendesen. Amúgy meg ki a fenét érdekel?

Szerintem keresd meg és mondd el ezeket a dolgokat neki.


Egy volt hívő lány.

2019. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: Köszönöm a válaszod. Nem azért, mert azt írtad, hogy keressem meg, hanem azért, mert normális hangnemben írtad le a véleményed.
2019. febr. 24. 13:33
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Úgyis csak meg akarod dugni, neked ennyi az érték.
2019. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg és mond meg neki hogy nagyon sajnálod és megijedtél hogy egy ilyen rendes lánnyal hozott össze a sors.
2019. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom, te nem akarsz megállapodni. Akkor ne keresd, csak ártanál neki. De a csaj se százas, ha komolyan apácának készült.

Nem bírom a fanatikus embereket. Sőt én már a vallásosakat sem értem alapból. Szerintem ostobaság és sok esetben képmutatás. A legvallásosabbak tipikusan a legnagyobb szarkeverők. Nekik lehet, mert Isten velük van, ugye... De sokan már a tízparancsolatot sem ismerik. Legalábbis be nem tartják. Ha szembesítenéd vele őket, csak pislognának, az agyukig nem jutna el. Viszont elátkoznának: "A Jóisten majd megbüntet!"

Na, szóval én az ilyen agybajtól távol tartom magam.

2019. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ok, hogy értékes a lány. De te mit szeretnél tőle pontosan?


Legyen egy megbízható párod, aki mellett rosszfiúskodsz?

2019. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!