Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak a férfiak első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak első randin sétálni? Ettől csak nekem megy el a kedvem?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem 30 felettiekről van szó, én is akörül vagyok, társkeresőkön ismerkedem.

Számomra ez teljesen kiábrándító, mikor egy kellemes beszélgetés közben rátérünk az első randira, és a legtöbben ezzel állnak elő hogy sétáljunk.

Ez azt közvetíti hogy az illetőnek semmi fantáziája, és még a saját kávéja árát sem hajlandó kifizetni, ezért akar sétálni.

Hogy néz ez ki? Én elmegyek autóval a "sétahelyszínre" ő eljön gyalog,(általában azok akarnak sétálgatni céltalanul, akiknek nincs autójuk) és akkor bemutatkozunk, majd megkezdjük a sétálást? Ebben mi a jó? Fúj a szél, hideg van, vagy épp izzasztó meleg, beszélgetni sem lehet úgy hogy látnánk egymás arcát, és kerülgetni kell a többi járókelőt, ha más terepre megyünk akkor meg a bukkanókra, fák gyökereire fígyelni. Ez szerintem nem első randis program, majd ha összejöttünk és már nincsenek gátlások, nem érdekel ha szétfújta a hajam a szél, vagy leizzadtam nyáron, akkor kellemes lehet sétálni, sőt én túrázni is szeretek.

Nem arról van szó hogy kényes vagy lusta lennék, nem vagyok egy szoknyás-magassarkús típus, mégis ezt annyira degradálónak érzem, hogy a férfi annyiba néz hogy elvisz megsétáltatni.

Úgy gondolom előbb üljünk be egy üdítőre, ahol látjuk egymást szemtől-szemben, zavaró tényezők nélkül beszélgessünk, és ha minden jól alakul utánna már csinálhatunk bármi szabadtéri programot legközelebb.

Mondhatjátok hogyha nem tetszik, ajánljak én programot az első randira, de miután ezzel indít a férfi hogy "lenne kedved elmenni séltálni xy napon?" így már kellemetlen azt mondani hogy inkább csináljuk ezt vagy azt, miután ő már eldöntötte hogy ez a program fér bele neki és kész.

Legalább tenné fel a kérdést, hogy mihez lenne kedvem, és megbeszélnénk, de így..

Sajnos nagyon sokan ezt csinálják, nem egyszeri eset volt.


2019. márc. 1. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"és akkor bemutatkozunk, majd megkezdjük a sétálást?" - ezen ugy felnevettem. Valoban komikus jelenet lehet :D. En sem ertem, hogy mi ennek az ertelme. Persze setalgatni jo valami hangulatos helyen, a megfelelo korulmenyek kozott, de elsore randira, ugyhogy az max. az x nagyvaros utcait jelenti, amit a felek lattak mar millioszor, szamomra is erthetetlen lenne.
2019. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem ismer,és nincs kedve meghíni egy kvra,mondván,hogy miért költsön Rád,ha esetleg uncsi,bunkó,vagy csak nem szimpatikus vagy.Gondolom én ezt nőként.
2019. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Nő vagyok, és kicsit mosolyogtam mert az első randin lassan 4,5 éve mi is sétáltunk a párommal egy parkban, de nekem bejött :-)

Na nem több órán át, csak ott volt a tali, aztan ugy fél órát sétáltunk elmentünk a kocsimig (neki nincs, nem vezethetett betegség miatt), aztan x órat a kocsiban dumáltunk meg zenét hallgattunk. Nem melleskeg a legszebb randiemlékem, én nem skartam volna beülni sehova.

2019. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Én férfi vagyok huszonéves, üljünk be valahova dologgal annyi a gond talán, hogy vannak másemberek körbeülnek, mindenki hallja a másikat és ilyen helyen az első randin ahol izgulnak az emberek nem tudnak kibontakozni,szerintem ezért sétálnak bár ennél tényleg lehetne jobb programot kitalálni!
2019. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát itt lefagytam xd mekkora problémáid vannak xd talán vázold fel, hogy te nem szeretsz sétálni és kész...
2019. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Mert kötetlenebb az egész, jobban forog az ember agya, kevésbé stresszel, feszült. Nem a pénzről van szó.
2019. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés. Én beülős helyeket szeretem. Minden hol találni olyan helyeket, ahol bokszok vannak. Ott nyugodtan lehet beszélgetni, mintha csak ketten lennénk.
2019. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem ismer,nem tudja hova szeretnél beülni, vagy egyszerűen csak nem akarja a legsablonosabb, legunalmasabb kávézgatós figurát lenyomni, egy olyan helyen amit nem is ismer, és egy rakás pénzért jópofival kell meginni, egy pusztulat kv-t, heringként, ugyan is rohadt sokan mennek olyankor kvzgatni...
2019. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a kávézóval épp az a problémám, hogy a szomszéd asztalnál ülők elkezdik figyelni a műsort és egy randi szerintem sokkal inkább magánjellegű dolog annál, hogy nézőközönsége legyen. Nálam ez a sétálás dolog úgy nézne ki, hogy menjünk fel a kilátóba, vagy megmutatom milyen szép helyen lakok, anélkül, hogy ezt rögtön szexuális ajánlatnak kéne venni. Sokkal inkább vagyok annak a híve, hogy üljünk egy padon, beszélgessünk és közben dobáljunk köveket egy tóba, mintsem, hogy menjünk el biliárdozni. Persze szeretek biliárdozni, de nem biztos, hogy játék közben megtudod a másik emberről, hogy miként látja a világot, mit gondol az életről stb. A kávézó mondjuk lehetne egy találkozó helyszín, de legyen az az indítás, iszunk valamit aztán odébb megyünk, olyan helyre ahol nagyobb személyes terünk van. De ha belegondolsz, az üljünk be valahová és igyunk meg egy koktélt, semmivel sem kreatívabb ötlet, mint a menjünk sétálni, de Bungee Jumpingolni sem akar mindenki első randin.
2019. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én más okból nem szeretek sétálni. Egy ideig jónak tartottam, de mióta nem egyszer letapiztak nyilvános helyeken, azóta csak beülni vagyok hajlandó. Az, amit pedig az egyik válaszoló írt, hogy beült első randin a kocsiba egy sráccal... biztonsági okokból sosem tennék ilyet.
2019. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!