Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez valami önvédelem a fiúknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami önvédelem a fiúknál, hogy már az első randin kijelentik, hogy most nem akarnak semmilyen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

mármint senkisem ugy all hozza, hogy ne most akkor a baratnom vagy, hanem lassan alakul minden vagy nem... Magambol kiindulva en is azt mondanam mindig eleinte hogy nem akarok semmi komolyat, de lhet hogy idővel változik a véleményem, aki meg kicsit sem tetszik, azzal nem is találkozom. De a fiuknál fenn állhat az, hogy csak veled nem akar semmit, de viszont megdugna..

Vagy nem kell megjedni az ilyen kijlentésektől?


2014. dec. 30. 18:47
1 2
 1/11 anonim válasza:

"De a fiuknál fenn állhat az, hogy csak veled nem akar semmit, de viszont megdugna.. "


ott a válasz.

2014. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz mostanában találni egy rendes srácot, és a fiúk szerint egy rendes lányt. Pl, mikor én összejöttem a barátommal, mondtam neki, hogy ne tervezzünk semmi komolyat, napról-napra legyünk, mert úgy senki sem bánthatja meg a másikat. (sok rossz tapasztalat alapján, mondtam ezt neki)

Végül, lassan 4 éve vagyunk együtt, és már komoly a kapcsolatunk.

Persze azóta már bevallotta, hogy amikor ezt mondtam neki, ő már akkor is eltervezte, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem.

Tehát, nem feltétlen csak a fiúk mondhatnak ilyet. És lehet, hogy ők sem akarnak kockáztatni egy komolyabb kapcsolatot, inkább csak elvannak.


L/22

2014. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én fiú vagyok és a lányoktól tapasztalom ezt, órákat,hetekig tudok egy lánnyal beszélgetni, mert tényleg nagyon bejövök nekik, ők is bókolnak általában meg minden, de ha komoly a téma elutasítóbbak és 90%-ban az a válaszuk, hogy nemtudom ha arról van szó, hogy randizzunk vagy mit szólna egy kapcsolathoz. Pedig jóképű vagyok (elég sokmindenki elmondása alapján) ráadásuk még sportolok is 85kiló vagyok és eléggé kivagyok gyúrva és még anyagilag is jól állok, de mégis elutasítóak.


Na ezt te válaszold meg nekem! :D:D

2014. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
A párkapcsolatok első szabálya: ne tervezz a másikkal hosszabb időre, mint amennyit már eltöltöttél vele. Ezzel a csalódások 95%-át el lehet kerülni, főleg, ha be is tartod.
2014. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mikortól kell számolni ezt az időt? hogy érted? kedves utolsó válaszoló?
2014. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem nőttek fel a feladathoz

ha nem akarok semmit, akkor nem is randizok az illetővel, így a legegyszerűbb

2014. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom másoknál mit jelent,én soha nem jelentenék ki ilyet,mivel csak komolyat keresek mindig.

Persze az,hogy komolyabbra fordul-e a dolog,az majd idővel kiderül,de ahhoz mindkettőnek komolyan kell gondolnia,hogy valóban létrejöjjön ez.


2-es válaszolónak írnék pár sort.

Nem igaz,hogy nehéz találni rendes srácot.Az ismeretségi körömben csak a valóban rendes srácoknak,köztük nekem sincsen kapcsolatom,a bunkóknak mindegyiknek van érdekes módon...

Mert én ilyen srácként simán rámutatok akár utcán is,hogy ki az vagy ki nem.A viselkedésből és az arckifejezésből simán látni... :) És van azért bőven belőlük,csak nincs aki értékelné és elfogadná őket.

Csak ugye mellé a nők többsége azt is akarja,hogy jóképű is legyen meg tökéletes,meg pénze is legyen,stb.

Na ilyet nem is fognak találni,csak ez a kis elméjükben nem tudatosodik,vagy nagyon későn jönnek rá...

És így bizony az a rendes srác is egyedül marad az életében,meg aztán az a lány is később,mert rájön...és így senkinek sem jó igazából.

Csak ezt a legtöbb nőnek hiába magyarázom,válogat orrba-szájba úgy,hogy meg sem ismeri az adott srácokat,csak külső alapján ítélkezik.Mert sajnos megtehetik a mai világban...

23/F

2014. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

(2) es válaszoló vagyok. Én pont ezért írtam azt, hogy nehéz mind a két félnek megtalálnia a párját. És itt a lányok esetében nem arra gondoltam, hogy a bunkó nagyképű fiúknál próbálkoznak(persze van ilyen is), de van amikor egy rendes srác utasítja vissza a normális lányt, mert neki azok a lányok tetszenek, akik a bunkó srácok után futnak.

És van a fordított eset is, hogy a normális lány utasítja vissza a rendes srácot, mert nem tetszik neki, vagy nem úgy gondol rá.

Tehát, mind a két részről megvan a probléma.

Persze, nem mindenki egyforma, és mindenhol nagyon sok kivétel van.

Én erre gondoltam, mikor ezt írtam.

2014. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen,sok a kivétel?Merre?

Érdekes módon én komolyan mondom,pedig már kb. mindenhol kerestem,de életemben nem találkoztam még soha kivétellel a lányok/nők közül... Furcsa eléggé szerintem is,pedig megfordultam már sok helyen,és sokféle emberrel beszélgettem már.

Ha annyi kivétel lenne,akkor szerintem az ismerőseim is akik ilyesmik,illetve én is legalább találkoztam volna ilyennel,de semmi még a közelben sem volt egy lány/nő sem,aki kivétel lett volna...

23/F

2014. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy az egészben ott van, hogy mindig az kell, akit nem tudunk megkapni... És az a keserves tapasztalatom, hogy az egyik fél mindig jobban akarja, szerencsére vannak kivételek, amikor nem válogatunk annyit, s megadjuk az esélyt a másiknak és még jól is sül el, bumm szerelem, de 26 éves fejjel még ott tartok hogy aki fut utánam, az kevésbé kell és pont igy forditva. A mostnai fiuval, aki mindezt kijelentette..egyszer en akartam megismerni, akkor o huzozkodott, aztan meg o, akkor meg en nem voltam nyitott, most meg en volt a nyomulos kiscsaj, es meg is kaptam az eredmenyt, minél inkább futsz utánnam, annál inkább nem akarok semmit.. Utólagosan mindig okosabb az ember
2014. dec. 30. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!