Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti volt hogy összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti volt hogy összejöttetek egy pasival a strandon?

Figyelt kérdés

Ki kezdeményezett?

Meddig tartott a kapcsolatotok?


Légyszi kort is írjatok!:)


2010. júl. 2. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem 18
2010. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez ugyan az-e, de leírom:) Suliba volt egy srác akivel folyton szemeztem de se neki se nekem nem volt merszem lépni. Neki utolsó éve volt, úgy gondoltam oké többet nem látom, aztán volt nyári tábor, és mikor megláttam, hogy ő is ott van majdnem kiugrottam a bőrőmből:) Tábor 1-2 napján nem történt semmi, aztán az egyik csajjal jóba lettem táborba, ő pedig jóba volt a sráccal és bemutatott minket egymásnak. Tábor utoljó 4 napján elválaszthatatlanok voltunk, éjszakákat dumáltunk át, elvoltunk Balcsin is, minden jóvolt, (nekem eközbe volt pasim már fél éve) aztán tábor után még 3 hétig jártunk és visszamentek a barátomhoz.. :) De még mostis úgyérzem h életem legszebb 6 napja volt!:)
2010. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos a barátod is örülne, hogy így gondolod... :( amúgy rizikós a strandon való ismerkedés szerintem, félő, hogy csak a lány teste miatt nyomul a pasi. Persze ettől még kialakulhat bármi.
2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocsi lehagytam de már nem ő a barátom!:) Amúgy meg a biosz tanárom mindig azt mondta, hogy strandon kell ismerkedni mert ott nem lehet semmit eltakarni és szerintem igaza is van...
2010. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végülis igen:)

Én eddig soha nem ismerkedtem strandon,csak azért kérdezem,hogy ha megtetszik egy fiú,és mondjuk kölcsönös,akkor menjek oda hozzá,vagy várjam meg míg ő kezdeményez?:)

2010. júl. 2. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Várd meg még ő kezdeményez,szemezni lehet és ha bejössz neki tuti oda megy!de ezek nem túl hosszú életű kapcsolatok általában!
2010. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a biosztanárodnak ez szerintem félig vicces megjegyzése lehetett. Persze igaza van ebben, hogy így egymás teste már nem titok többé, és ezen a téren nincs mit takargatni ezután, de azért ez egy komoly kapcsolathoz még igen-igen kevés. Egy rövid nyári kavaráshoz persze pont elég, dehát kinek mi:)
2010. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!