Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek 30-as anyukával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek 30-as anyukával?

Figyelt kérdés
Most lett vége a párkapcsolatomnak és egyenlőre csak közvéleményt kutatok. Tudom, hogy a legtöbb férfit riasztják a lurkók, de viszont tudom azt is, hogy nem mindenki egyforma. Szóval? Nektek mi a véleményetek?

2019. márc. 3. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a keresőszavak között az a MILF sokat elárul.:) Egyébként a gyerek a társkeresésben mindig hátrányt jelent, de nem mindenkinél kizáró ok. Pl. az elvált, saját gyerekkel is rendelkező férfiak között simán van esélyed, mivel ők meg a gyerektelen nőknél esélytelenebbek.
2019. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Kizárt. 39F/szűz
2019. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedni minden további nélkül. Jönnek az érzések, akkor lehet folytatás.
2019. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha pasi lennék és szeretném a gyerekeket, akkor igen.
2019. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet , hogy szinte már 26-27 éves kórtól felfelé, de 30 feletti nőknél már egyre kevesebb lesz olyan akinek nincs gyereke.


Egy férfi ha jól tartja magát és most nem a milliárdosokra gonodolok vén f**aszokra, szóval egy 35 éves férfi simán összejöhet egy gyerektelen 25 éves nővel is.

És ha választhat akkor inkább azt fogja ami érthető.


De mindenki tudja, hogy van sok férfi és fordítva nő is aki összejön olyannal akinek már van gyereke.


Egy 30 éves anyuka is lehet ugyanolyan gyönyörű szép, dögös alakkal, mint egy fiatalabb gyerektelen, ez persze rajta is múlik.

A volt apuci sok esetben viszont gondot okozhat...és egyébként több helyen okoz gondot a gyerek apja mintsem a gyerek.


De ha nagyon megkedveli megszereti és fontos lesz neki az a nő akkor elfogadja a gyereket is, főleg, ha az a gyerek jó arc, mert a gyereken is sokminden függ.


Szóval ilyen esetben:

- szintén fontos a külső azt látjuk meg nem pedig ami belül rejlik

- fontos, hogy milyen a gyerek

- fontos, hogy milyen a helyzet a gyári apucival


Aztán a jövőt illetően, jönnek a problémák:

- az összeköltözés sem egyszerű dolog ebben az esetben

- az anyagiakról is beszélni kell

2019. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
28 voltam amikor volt egy 34 éves nővel kapcsolatom, akinek voltak gyerekei. Van ilyen, lehet sok férfi megijed, azokat hagyni kell a francba. Meg igazából szerintem meg lehet beszélni, hogy szeretnél e még saját gyereket, ő is szeretne e, stb, persze nem első randin :D De nem kell attól tartani, hogy ennyi, akkor innentől egyedül leszel már csak, úgyis jön majd valaki.
2019. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Nincs kedvem más esetleg neveletlen idegesítő gyerekeihez. Egy pna nem éri meg az ember idegrendszerének a fokozatos lebomlását. A férfiak még a sajátot is nehezen viselik el az első 1-10évben (lásd elvált gyerekes nők tömegei) nemhogy másét. És akkor még nem kavart be az apuci.
2019. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt ilyen. Általában amikor szerelmes valaki, akkor az ilyen dolgok háttérbe kerülnek.


Ami nekem nehéz volt az a nagyon merev időbeosztás, meg az, hogy van egy részben közös élete a gyerek apjával. Szóval, így hogy van gyerek már nem olyan a szakítás, mint korábban, hanem ez így belóg a képbe.

2019. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Ismerkednék. Közös programok. Összeköltözés 1% esély

56F

2019. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha valaki leírja, hogy kizárt vagy nem, akkor azt miért kell lepontozni?
2019. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!