Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen módszerrel vezetted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel vezetted eddig félre a kiszemeltedet?

Figyelt kérdés

Nos, mivel én nem tartom magam jó embernek, ezért semmiféle nyomás nincs rajtam, hogy átba**ak valakit. Bár az esetek többségében inkább csak részese voltam az átba**ásoknak (értsd: megfigyelő), de azért én is megérem a pénzemet.


Elég sok aljas trükköt láttam már, hogy férfiak és nők miként fűzik a nyavalyást. Féltékennyé tevések, spanolás a szülőkkel a punci érdekében, érzelmi zsarolások, stb... A tarisznya kimeríthetetlen.


Mindenesetre jó bepillantást enged ez abba, hogy milyen az igazi világ.


Úgy vélem, a cél érdekében mindenki hazudik valamilyen szempontból. Így arc nélkül, mit tettél meg eddig, hogy megkapd a kiszemelted?


Nálam a legaljasabb húzás talán az a hazugság volt, amikor elsírtam magam a nőkkel való csalódásaim miatt, mire a csaj megsajnált és leszopott, hogy kicsit kikapcsolódjak, és elfelejtsem a gondjaim. Amúgy nem biztos, hogy megtette volna.


2019. márc. 4. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
legalább őszinte vagy, mert tényleg szar ember vagy, de nagyon.
2019. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szar ember nem vagyok, csak egy bunkó, aljas fax. De az nem baj, amíg a célom elérem.
2019. márc. 4. 21:30
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

De, szar ember vagy.

Nem folyamodok ilyenekhez, mert egy kapcsolatot hazugságra építeni szánalmas és gerinctelen (akárcsak te).

2019. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Albert Wesker?


Egyébként még nem folyamodtam ilyen taktikához.

2019. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Továbbra sem tartom magam szar embernek, mert ezt a jelzőt én másokra használom, és az sem zavar, ha te rákaptál egy jelzőre (hidd el, nem fog felidegesíteni)


Azt viszont vállalom, hogy kicsit sem vagyok jó ember, és ez így van nagyon jól.


A kérdés viszont nem az alacsony rangú embereknek szól, hanem azoknak, akik vallják, hogy a cél szentesíti az eszközt.

2019. márc. 4. 21:38
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, valóban Albert Wesker-ről kölcsönöztem a nick-emet. :-)
2019. márc. 4. 21:39
 7/20 anonim ***** válasza:

és most mit akarsz ezzel elérni szájhőske? ,,Idenézzetek mennyi csajt megdöngettem a fejemben"? Ha olyan kemény legény vagy, miért nem hívod ki a hóra az ellenfeledet?


Hogy az már férfiasabb dolog? Ja. Bocsi.

2019. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak az érdekel, hogy másoknak milyen módszerei vannak.


Ennyi, nem akarok én a középpontban lenni, csak őszinte akartam lenni.

2019. márc. 4. 21:46
 9/20 anonim ***** válasza:
tudtam, hogy visszavonulót fújsz, pont az ilyenek a jellemzők az effélékre. nyuszi :D
2019. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Engem... senki... nem nevezhet nyuszinak!!!!! Érted Needles?


xD

2019. márc. 4. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!