Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel csak hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel csak hétvégén találkozom, akkor hogy tudnám nőnap alkalmából felköszönteni?

Figyelt kérdés
Írni tudok neki, de az szerintem elég gáz. Ti hogy oldanátok meg? :)
2019. márc. 8. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy csokor virágot, lefotózod és elküldöd hogy boldog nőnapot, holnap tudom odaadni.
2019. márc. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod telefonon és felköszöntöd szóban. Szerinted ő nem tudja, hogy csak hétvégén találkoztok? Ne legyél már ennyire éretlen gyerek.
2019. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felkoszontod ma es kap egy szal viragot hetvegen. Nem bonyolult. Semmi sertodes nem lenne belole.
2019. márc. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy vidihívásba is felköszöntheted, és megmutatod mit kap.
2019. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a hétvégén adsz neki egy csokor virágot/bonbont, hogy "utólag is boldog nőnapot" és ennyi. Azért ez nem szülinap, hogy fel kelljen hívni meg ilyesmi... Szerintem meglesz köszöntés nélkül ma is.
2019. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma meg csak irni se kell, eleg utolag odaadni. Tobbszor kaptam utolag, jo, csaladtol, de kit erdekel, mikor?? Szulinapnl lenne fontos aznap irni, ha nincstali
2019. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma írj neki vagy hívd fel és a hétvégén adj virágot. Szerintem meg fogja érteni
2019. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!