Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mondott semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondott semmit nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akivel jübna vagyunk és sokszor megdícsér, h jól nézek ki. Meg nagyon kedves velem. De nőnap alkalméból nem mondott semmit.
2019. márc. 8. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg egész egyszerűen nem tart számon ilyen baromságokat. Én se tudtam, hogy nőnap van ma, amíg el nem olvastam az első ezzel kapcsolatos siránkozást ma. Úgy látszik, ma egész nap ez lesz a sláger, ami a siránkozást illeti.
2019. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak munkatársad.

32/f

2019. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma még hány ilyen kérdés lesz? Nem unjátok? Ezt tényleg személyes sértésnek veszitek?
2019. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Nyugalom emberek. Csak azok hisztiznek ezen, akik olyan sz..r párt választottak maguknak, akik soha egyetlen egy apró meglepit se kapnak csak úgy, és az ilyen alkalmakat várják egész évben, mert akkor tuti, hogy kapnak egy kis figyelmességet.

Ők választották a párjukat, csak akkor nem tudom, hogy miért sírnak ilyenkor. Talán nem kéne olyannal együtt lenni, akivel nem egyezik a nézetünk.


Kérdező, nem vagy neki elég fontos. Remélem érthető.


Mi minden évben a főnöktől és a férfi munkatársainktól közösen kapunk virágot.

2019. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!