Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin felajánljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin felajánljam a lánynak, hogy hazáig elviszem, vagy hívjak neki taxit? 21/F

Figyelt kérdés
Elég öreg autóm van, egy 18 éves Suzuki Swift, az öltözködésem alapján nem tűnök szegénynek, normál keresetem van a szakmámból, erre az autóra a saját fizetésemből félretett pénzből tettem szert, nem a szüleim rakták alám. Csak az a baj, hogy a lány kissé gazdag családban él, márkás ruhákban jár, hamarosan egyetemre megy, nem tudom mennyire örülnének az ő szülei neki ha látnák hogy milyen autóból száll ki amikor hazaviszem hozzájuk.
2019. márc. 8. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan vidd haza. Legalább akkor láthatják a szülők, hogy a lányuk okosabb, mint ők, mert nem a pénzed, hanem a szíved kell neki.
2019. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha ezt nezi felektsd is el..

Elobb utobb ugy is latni fogja akkor meg nem egyszerubb minel elobb?

Ha normalis ertekelni is fogja.

2019. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem ülnék be idegen mellé az autójába, de felajánlhatod.

21 évesen szerintem tök jó, hogy van egy _bármilyen_ autód teljesen saját pénzből. Ha lenéz bárki amiatt, amilyen, akkor már nem benned van a baj. :)

N

2019. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

"Én személy szerint nem ülnék be idegen mellé az autójába, de felajánlhatod."

Harmadik randi, az hol idegen? Ilyenkor már sokan le is fekszenek...

2019. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Kifejtés, hogy ez hogy sikerült egyes? :D

32/f

2019. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kifejted*
2019. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#5


Mi az, hogy hogy sikerült? Komolyan, mit nem értesz ezen?

Ha a szülők annyira ostobák, hogy csak az anyagiakat tartják fontosnak, az az ő dolguk.

A lányuk lehet ettől okosabb, hogy rájöjjön, hogy az életben, nemcsak az anyagiak léteznek.

2019. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.

Egyszer úgy is kibújik a szög a zsákból.

Én már az első után haza szoktam őket vinni, feltéve ha jól sikerült. Pusztán azért, hogy tovább beszélgethessünk. Aztán ha nem akarja, hát nem akarja. Bár ilyen még nem volt, illetve nem hagyott mély nyomot bennem, mert nem emlékszem rá.

A szülős részhez pedig: Ha a lányomat hazahozná egy szimpatikus tag a szakadt cuccaival és a szakadt kocsijával nem lenne semmi kivetni valóm, független attól mennyi dellám van. Ellenben ha egy antipatikus ám prémium kategóriás ürge jönne attól leverne a víz.

2019. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Harmadik randi, az hol idegen? Ilyenkor már sokan le is fekszenek..."

Három talcsika nagyon-nagyon édeskevés ahhoz, hogy két ember megismerje egymást valamennyire. Nálam a "nem idegen" az olyan 2-3 hónapnyi mindennapos találkozás után kezdődik. Teljesen megismerni valakit, ahhoz pedig egy élet is kevés.

Az, hogy mások idegenekkel fekszenek le, az az ő bajuk, amíg húznak gumit és nem terjesztenek mindent, addig nem zavar, de én nem kívánok részt venni benne, én magam elég undorítónak látom.

2019. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem 22 éves Opel Astra F van. Küllemre és motorikusan is tökély, ráadásul sport verzió, sportülésekkel, kissé ültetett is a gyárihoz képest, de nem tuningolt, a CD lejátszótól kezdve elektromos napfénytető, ködlámpa stb. van benne. Nyári felnikkel csodás a külleme, a színe is egyedi, iszonyú ritka az ilyen színű autó. Szerinted ez égő? Szerintem nem. 31F
2019. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!