Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex harmadik randi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex harmadik randi után?

Figyelt kérdés

Nem túl korai? Félek, elsietem, de közben folyamatosan arról fantáziálok, hogy milyen jó lenne, ha átölelne, levetkőztetne, és így tovább, apróra elképzelem az egészet... Már azon pörgök, hogy milyen ruhát és fehérneműt húzzak, ha arra kerül a sor.

És persze hogy ő nem veszi-e nyomulásnak, ha én terelném ebbe az irányba a kettőnk dolgát. Visszafogott, kedves, néha azt látom rajta, hogy nagyon vonzódik hozzám, a csókja is isteni, utána viszont mintha visszalépne kettőt és begombolkozna... A múltjáról alig beszél, a mosolya rejtélyes. Úgy érzem, mintha egy mély, titokzatos tó partján állnék. Huh, teljesen kész vagyok :)


2018. nov. 12. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igazából legyen akárhányadik randi, ha korainak érzed, ne menj bele!
2018. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Te most engedélyt kérsz?
2018. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem várd meg, amíg ő kezdeményez ebben!
2018. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem, mert én azt mondtam. Jó lucskos lehet már a pinád. ☺️
2018. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, hogy a harmadik ramdi után mwnnyivel.
2018. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Te dugni akarsz, de mivel figyelembe veszed a véleményünket, nem fogsz mégsem? Annyira kedves, hogy gondolsz ránk, had háláljuk meg azzal, hogy bíztassunk, érezzétek jól magatokat. (azért védekezzetek)

32/f

2018. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is vard meg amig o kezdemenyez, addig vibri!
2018. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
#7 szerintem az már szétmálott, és feloldódott! :)
2018. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha komolyan vesz,akkor is melletted marad,ha az első randin egymásnak estek.Ha nem,akkor teljesen mindegy,meddig húzzátok.Szóval ha kívánod őt,akkor szerintem hajrá!
2018. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam.

Neten ismertem meg egy pasit, két nap után találkoztunk, nagyon szimpatikus volt, megfogott benne valami. Kívántam vele az együttlétet. Mikor 5. találkozasnál szóba hozta, nem ellenkeztem. A szex jó volt, de nem nagyon jó. Kezdtem jobban megismerni, másfél hónap után szétmentünk.

Tudom, nem az időtől függ, de azóta úgy vagyok, hogy várnék még: több tali, sok közös program, ha már nagyon nem bírjuk, csak akkor mennék bele.


(persze ez tényleg egyénfüggő, és hogy milyen erős a kémia, ha úgy érzed, hogy nem korai, történjen csak meg) :-)


30N

2018. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!