Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú észreveszi, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú észreveszi, h kisminkelem magam, akkor lehet, h bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki sokat keresi a társaságom, szeret a közelemben lenni. És néha kisminkelem magam, akkor észreveszi és megjegyzi, hogy kiöltöztem. Meg egyszer azt mondta, hogy nagyon jól nézek ki a sminkben, majd hozzátette, hogy smink nélkül is jó vagyok. Évfolyamtársak vagyunk az egyetemen, ma is jókat dumáltunk, mondjuk nőnap alkalmából nem köszöntött fel, de azt lehet nem tartja fontosnak.
2019. márc. 8. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak meleg :P "Oh, mutasd meg hogy sikerült elérni ezt az árnyalatot..."


Én is kiszúrom bármelyik kolléganőmön változik valami, mégse érdekelnek úgy komolyabban (külsőre még ja, de nem ismerem őket annyira, hogy személyiségre is)

2019. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak alapján, amit leírtál, nyilvánvalóan bejössz neki. Pontosabban téged kivéve mindenki számára nyilvánvaló.
2019. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimpi vagy neki, az biztos, de ezt a bókból vonom le, nem abból, hogy feltűnt neki a sminked. :D Szerintem azt nem nehéz észrevenni, hacsak nem no-makeup makeup.
2019. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is úgy veszem észre, hogy nagyon kedvel.

A bókból nekem úgy jött le, hogy tetszem neki, de biztos nem vagyok benne.

2019. márc. 8. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy észreveszi, hogy változtatsz magadon nem jelent semmit. A bókok alapján viszont esélyes, hogy kedvel.
2019. márc. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!