Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj keveset beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj keveset beszél velem facen, mégis belement a randiba. Szerintetek nem érdeklem? F/23

Figyelt kérdés
Társkeresőn jöttünk össze, méghozzá a csaj kezdeményezte a beszélgetést. Később már facen beszéltünk, de nagyon keveset. Ugyanis napi két alkalommal megy fel és akkor is kb. 15 percig érhető el. Általában egy-két mondattal válaszol. Látom, hogy elérhető, mégis többnyire másnap válaszol az üzenetekre. Ennek ellenére belement, hogy randizzunk. Nem tudom mire vélni ezt az egészet.

2019. márc. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem szeret írni vagy nincs ideje és a személyes híve.
2019. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Talán ő egy normális csaj, aki nem fb-on éli az életét, és a személyes ismerkedést fontosabbnak tartja, mint a személytelen chatelgetést? Jé.. furi, de igen, létezik ilyen is.
2019. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szereti megizzasztani a testét a személyes talira való eljutással, mint az ujjait pötyögéssel. Hallatlan.
2019. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Lehet koffeinhianyos, es napi 10-et kell innia. Meg epp befertel a naptarjaba, becsuld meg magad. Ha jol sikerul, akkor van eselyed, hogy akar mind a 10 kavejat te vedd meg. Fonyeremeny.


Viccet felreteve, s.zar le a FB-t, az csak egy szukseges rossz volt, hogy egymasra talaljatok. Ott a randi, az osszes eddigi okorkodes erre iranyult, hogy ez meglegyen. Innentol mar csak rajtatok mulik.


42F

2019. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is sokkal jobb élőben , élőszóban megbeszélni a dolgokat, beszélgetni, minthogy ott olyan vontatottan írogattok egymásnak, és félig-meddig olyan 'egyoldalúnak' tűnhet a beszélgetés, mert pl nem látja a másik arcán a reakciókat; meg tényleg olyan kellemetlen, vontatott, személytelen, unalmas, tartalomnélküli lesz a beszélgetés. Ott ültök ingerszegény környezetben egy szobába, nem is jönnek már a témaötletek, ami eddig eszetekbe jutott, azt már mind megbeszéltétek, időnként félóránként egyikőtök-másikotok kínjában ír még egy szmájlit. Nem az interneten akarják élni az életüket. Meg, szal ha elmegy veled randira, akkor énszerintem mindenbizonnyal érdekled. De neten pl egy időután már kényelmetlen, kellemetlen, kényszeredett, erőltetett lenne a beszélgetés, szóval az úgy tényleg nem jó; élőben lehet igazán jókat énszerintem beszélgetni.
2019. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*Ja meg pl fáradt lehet, vagy hirtelen nem tudja, mit írjon, vagy pl mi lenne a legjobb neked, hogy mit írna, hogyan fejezné ki magát; éberebben jobban is bánik a szavakkal, úgyhogy inkább 'holnap' válaszol.
2019. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem felejtsd el a csajt.

Más pasikkal is ismerkedik, akik jobban érdeklik mint te, azért ír ritkán vissza.

Tapasztalat.

Persze normális csak, aki nem fészen lóg stb. ne legyetek már naívak.

2019. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is élőben jobb megbeszélni a dolgokat, de azért egy minimális kommunikáció üzenetekben is elvárható. Például két napja nem válaszol egy üzenetemre, habár azóta többször is elérhető volt. Emiatt már abban sem vagyok biztos, hogy eljönne a megbeszélt randira.
2019. márc. 10. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit érdekelsz, az aktívan tesz érted. Oké, hogy nem nagy netes, hogy van élete, ecet, no de ez a passzív hozzáállás szerintem sem jó jel. Persze ettől adj esélyt a randinak, csak nagy reményeket ne fűzz hozzá!

Magamból indulok ki. Engem ha úgymond megesz valakiért a rossebb, ki sem bírom, hogy ne kommunikáljak vele.

2019. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek állandóan messengeren írogatni mert rém unalmassá válik és ismeretlenül elég nehéz bármi témáról őszintén hosszasan dumcsizni.

Szerintem ha randizni akar az jó jel és hajrá.)

2019. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!