Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy 50 éves nő gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy 50 éves nő gondolkozása a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én fiatal nő vagyok, és ugye evidens, hogy egy fiatalabb és egy 45-50+os nő gondolkozása már más párkapcsolati téren. Főleg az érintettek válaszát várom, mit vártok el, minek örültök mit akartok? Hogy gondolkoztok? Mine vagytok érettebek mint egy 20-30 éves konkrétan?

Egy szakítást hogy éltek meg? Ugye a fiatalabbak úgy, hogy depibe esnek, buli, idézetek stb...

légyszi irjátok le magatokat e téren:)


2019. márc. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Öreges.
2019. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Az az elképesztő, hogy fiatalok még ebben a szinglis-párkapcsolatos-szakításos világba képzelik az 50 éveseket is (és saját magukat is, hogy ugyanaz amit most csinálnak, fenntartható lesz majd 50 éves korukig).


Egy 50 évesnek már nagyon kevés párválasztási opciója van, a férfiak között is. A biztonság, tartósság, nyugodtság a fontos. Ezzel most lehet sokakat felkavarok, de 50 éves korodra már vagy megtaláltad azt akivel le fogod élni az életed hátralévő részét, vagy 90% eséllyel egyedül, társ nélkül fogsz megöregedni és meghalni.

2019. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

# 2: mivel a házasságok több mint fele válással végződik, ezért az emberek többsége későbbi életszakaszokban újra társkeresővé válik, akár többször is.


Kérdező: szerintem nincs általános recept. Ismerek olyat, aki ötven felett találta meg élete párját, akivel aztán a haláláig együtt is volt. De olyat is, akinél újra előjöttek a fiatalkori problémák. 50 felett is nagyon különböző személyiségűek ám az emberek!

2019. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

46 vagyok. 42 évesen 2 gyerekkel ismertem meg az akkor 46 éves párom (neki nincs gyereke). Azt tudtam konkrétan hogy mit szeretnék - érzelmi biztonságot, ami soha egyetlen kapcsolatomban sem volt meg 100%. Hogy azt érezhessem, a másik soha semilyen körülmények között se hagy el, érezzem mindig hogy szeret, tudjunk otthon a négy fal között kellően infantilisek lenni :-) Sikerült! Mi pont egymást kerestük, ugyanúgy lángoltunk, nem volt különbség a 20-25 évvel korábbi énemhez képest, viszont nem 3 napig tartott ez a lángolás, hanem igazi mély szeretet-szerelemmé alakult hamar. Elválaszthatatlanok voltunk és max a külsőnkön látszott a kor.

Nekem a szex is ezerszer másabb, kifinomultabb és jobb mint 25 éve. Vagy csak a megfelelő társ hiányzott, nem tudom....

2019. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, nem egyformák az emberek semmilyen korban.


Egy 50-es rokonom tavaly ment férjhez, egy másik pár éve elvált, eszébe nincs komoly kapcsolatba kezdeni. Fél évenként dobja a pasijait.


"és ugye evidens"

Nem, nem evidens. Bizonyos dolgokat ugyanúgy is meglehet élni, és fiatalabb korban sem egyformán éli meg mindenki.


" Ugye a fiatalabbak úgy, hogy depibe esnek, buli, idézetek stb..."

Ahogy látom magam körül, dettó.

2019. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1es!Látnád a nővérem leesne az állad🤣

Öreges... Istenem...

Nem tűnt fel, hogy manapság az ilyen idős nők csinosak, sportolnak nem fekete kendős mamák??

2019. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!