Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan mondanátok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok meg egy csajnak, hogy smink nélkül sokkal jobban bejön?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, már régóta ismerem. Igazából, ha az instagram vagy facebook képeit, az összes képén túl van tolva a smink(értitek szem, arc, rúzs minden fittyfene). Pl. ha ott látnám meg először, élből arrébb görgetek. Viszont a munkahelyén találkoztam vele most, ahol tök kulturáltan sminkelte magát(tényleg csak egy minimális alapozó lehetett), és így ezerszer jobban bejön, a természetessége.

Láttam bulikban is, és ott is túl van tolva.. Esküszöm sminkkel nem tetszik.

De ezt hogyan lehet megmondani neki, hogy ne bántsam meg vele? Hisz valószínűleg önbizalomhiányos, ezért tolja fel instara szinte csak ezeket a képeket, ahol mázas, de alapból meg 100x szebb. Legalábbis nekem. Nem akarok úgysem indítani, ha esetleg eljön velem randira,hogy figyelj, légy szíves ne sminkeld magad, mert úgy nem tetszel. Ha meg sokáig nem szólok, akkor meg azt hiszi ez bejön.

Nem tudom hogy kellene. :D


2019. márc. 12. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Én minden csajnak azt mondom hogy azok a csajok tetszenek akik nem sminkelnek és nincs műkörmük.


20/f

2019. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd el neki, úgyis sminkelni fog, mert kényelmetlennek érzi festék nélkül a pőrebőrét.

Vannak a sminkelős lányok és a sminktelenek, a két csoport között általában nincsen átjárás, mert ez olyasmi berögződés lehet mint a fogmosás, anélkül nincs élet.

Általában a smink mennyisége/minősége szokott csupán változni.

2019. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sztem hagyd a francba, v. fogadd el olyannak, amilyen. Ő olyan, úgy érzi jól magát. Ha már az elején zavar benne vmi, akkor a továbbiakban még több minden várható majd, ami nem fog tetszeni benne neked. Csak olyannal randizz, aki igazán tetszik. Az már régen rossz, ha már az elején vkit "meg kell változtatni".
2019. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszik dicsérd meg. A külsejét negatívan ne hozd szóba.

Nagyeséllyel le fogja kakilni a negatív véleményed, ha nem tetszel neki akkor meg főleg.


Én is szeretek néha kiöltözni, élvezem, a sminkelést is, ha alkalom van kirittyentem magam. Volt olyan párom akit ez zavart, az sem tudott érdekelni. A részem, buliban is ismert meg, tudta mit kap.

Ha valaki rögtön ezzel nyitna nem megbántódnék, csak simán elvágná magát a szememben.

2019. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy eskü nem sok csajt ismerek, akinek jól állna a smink.


Pl. az esküvői sminkektől és hajaktól konkrétan falra mászok.


De szerintem 10/9 férfinek nem jön be egy sminkelt nő.

Ez valami női rossz tévképzet, hogy csak sminkkel lehet valaki szép.

2019. márc. 12. 14:19
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnálnám eldobni emiatt, mert hosszú idő óta, a legutolsó szakításom óta, ő az első aki megmozgatott bennem valamit belsőleg és külsőleg(főleg így munkahelyen teljesen átlagos hétköznapi ruhában és nem szétkent fejjel)
2019. márc. 12. 14:21
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Bár nagyon sminkellenes vagyok, a #3-as válaszolónak kell igazat adnom! A legtöbb lány sértésnek veszi, ha azt mondod, szebb smink nélkül. Annyira cukormázas világban élnek, hogy nem képesek felfogni ezeket a dolgokat. Nevezhetjük őket a fogyasztói társadalom áldozatainak, azt hiszem. De a lényeg: ne eröltesd. Még ha igazad is van, senkinél nem nyitunk úgy, hogy "jó lennél, ha...". Nálam is próbált anno így nyitni lány és nekem is rosszul esett. Neked jól esne? Ugye...

Majd lesz más!

2019. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ismerkedni kezdesz vele, nyugodtan mondd el, hogy láttad kevés sminkkel, és mennyire csinos volt úgy.


A

2019. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A párom engem zéró sminkkel talál gyönyörűnek. Mindig megdicsér, hogy milyen szép a szemem, a bőröm és kellemes, üde az arcom.


Kapcsolatunk elején sokszor váltogattam a sminkes/nem sminkes megjelenésem, és mindig akkor kaptam tőle bókokat amikor nem volt rajtam smink. 1x rákérdeztem, és ő azt mondta, hogy sajnálja, amikor sminkelek, mert olyan szép arcom van, ami ritka egy nőnél, és sminkkel meg inkább elfedem. Én elfogadtam a véleményét. És bár még mindig van ahova felrakok sminket, de csak amikor kedvem tartja vagy alkalom van. Én egy kicsit meg is könnyebbültem, hogy neki natúrba szebb vagyok, így gyakorlatilag semmit nem kell csinálnom, hogy "elbűvöljem".

2019. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, amikor kicsit már bensőségesebb a kapcsolatotok, jobban ismeritek már egymást.
2019. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!