Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről mi a véleményetek? 23 F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? 23 F

Figyelt kérdés

Facebookon múlthét előtt elkezdtem ismerekedni egy 19 éves lánnyal.

Kérdeztem tőle hogy az érettségi melet mennyi ideje van a fiúkra. Azt írja hogy arra van ideje amire ő akkarja meg hogy most jelenleg egy fiú sincs akire időt szánna. Múlt hét hétfőn meg kérdeztem tőle. Hogy van-e kedve találkozni velem .

Azt írja hogy persze van, kérdezi tőlem hogy nekem jó-e a múlthét péntek 2 óra . Írom neki persze nekem is jó. Utánna 2 nappal a találkozás előtt, meg kérdeztem tőle hogy biztos hogy van kedve találkozni . Írta persze hogy van. A találkozás előtt 1 nappal azt írja hogy hogy nem biztos hogy tudunk találkozni . Azt írtam neki hogy akkor délelőt írjon rám facebookon hogy akkor jó vagy nem . Azt írta hogy nincs nete . Írtam neki hogy akkor megadom a telo számom és majd vissza hívom azt írja oké. Eljött a péntek délelőtt hívom 2 szeri is nem vette fel után a látom hogy csak fent van messengeren rá írok hogy akkor milegyen mert nekem ezen a héten is jó lett volna.

Össze vissza írkált mindent, már láttam hogy ködösít , után a leírj még hogy majd ír. Azt írtam neki rendben.

Még mindig várom hogy írjon xD. Az nap pénteken este 7 óra fele írtam neki hogy kicsit csalódtam benned , de ezt már meg se nézte.


Annyit nem értek hogy ez neki mire volt jó ? Miért nem írta hogy bocs nem akkarok veled találkozni. Amikor írtunk egy másnak ő is érdeklődött felőlem .



2019. márc. 12. 16:47
 1/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem minel tobbet irtal neki, annal kevesbe akart talalkozni veled.


42F

2019. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, gondolom az írkálásod meg a stílusod miatt elment tőled a kedve. Az írásod alapján ez kicsit se lep meg. Ettől függetlenül intézhette volna korrektebben, ez tény.
2019. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapból se vagyok bunkó senkivel főleg aki tetszik nekem. Tehát ha az írásom miatt nem találkozott velem akkor az volt a baj hogy kedves dolgokat írtamneki ??
2019. márc. 12. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Félre ne érts, nagyon cuki ha egy srác kedves, de én pl már túlságosan nyomulósnak érzem, ha még életében nem látott, és olyat ír: “hogy vagy Angyalom?”, “Miujsag szépséget?”, “jól agy drágám?”

Nekem ez már valahogy sok, inkább én is arra hajlanék, hogy ne beszéljünk ha ilyeneket ír.

2019. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van nem is ilyeneket írtam.
2019. márc. 12. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sokszor kérdezted meg, hogy van-e kedve. És ezen a helyesírásod sem javított.
2019. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam azt se olyan sokszor , de direkt nem írtam le az egész beszélgetést#. Pl ha valaki ezért nem találkozik egy másik személyel mert szerintem ha valaki sokszor megkérdezi “ hogy van-e kedve “ az nem hiszem hogy annyira vissza taszító dolog. A helyes írásom olyan amilyen és abból se lehet leszűrni semmit hogy valaki milyen.
2019. márc. 13. 03:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Pl. az olvasottságot le lehet szűrni. Aki sokat olvas, annak a szavak képe beleég az agyába és egyszerűen nem tud nem helyesen írni, mert ahogy leírja rosszul, úgy jelez az agya, hogy valami nem stimmel.

Eleve nem azt kérdezzük, hogy van-e kedve találkozni, hanem csak simán azt, hogy találkozunk-e. Erre te megkérdezted 2 nappal korábban is, meg előző nap is, miután már le volt fixálva az időpont. Ez a másik félben többféle érzést, gondolatot válthat ki, pl. hogy te nem akarod, nem vagy biztos benne, nincs önbizalmad, stb.

2019. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!