Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a benyomásotok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a benyomásotok erről a tipusú férfkról?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit(34) aki 6évig élt komoly párkapcsolatban,ebből 4 év összeköltözés,másfél éve külön vannak,a lány szakított vele.

KB 3 hete ismerem a férfit,elhívott randizni,nagyon egy hullámon pendültünk,sokat nevettünk ha együtt töltöttük a szabadidőnket,azt mondta boldog ha velem van hogy megdobogtatom a szívét,és szívesen kezdett velem tervezni, bár elég korainak tünt,de ez nem zavart. Hogy a félreértést elkerüljük: nem feküdtünk le. Majdnem megtörtént,de végül ő mondott nemet,hogy álljunk meg. Folytatom: A volt barátnőjéről néhány nap után tett említést: nehezen felejti el,a lány szokta keresni őt,ezért felkavarja a múlt,még mindig a múltban él a srác. Megkért hogy legyek türelmes. Türelmes is voltam,addig a napig míg mikor újabb időt kért tőlem hogy ne találkozzunk X napig,mert nem tudja mitévő legyen és lehet újra megprobálják az exel,én 4 napos nem beszélgetés és nem keresés után,mikor felhívott,hogy közölje sokat gondol rám,ís jó hogy hallja a hangom,közölte hogy valamikor találkozzunk hogy visszatulajdonítsa a holmimat amit nála hagytam. Én itt leültem. Napokig nem beszéltünk higy tisztába tegye az érzéseit,de ezért akar találkozni...

Megmondtam neki,hogy ezek után hogy várattál,arra kértél hogy legyek türelemmel mert ez neki nehéz, direkt nem kerestem én sem őt,hogy ne érezze hogy siettetem,erre továbbra sincs válasz hogy döntött,én küldtem el őt végül,hogy akkor legyen ennyi,mert én örökké nem várok. De azért azt még hozzá tette hogy,fél hogy ha a másikat választja,akivel amugy sem működött, hiszen szakítottak....fél hogyha nem jön össze,engem elveszít.. Én elkezdtem iránta érzelmeket táplálni, ugy viselkedett velem aki iránt ő is elkezdett érezni,akivel komoly dolgokról beszél, családalapítás,stb, hogy boldogabb velem mint a másikkal volt, és több szeretetet kap tőlem.

Kérlek világosítsatok fel ezzel kapcsolatban. Lehet én nem akarom látni a sok fától az erdőt,de kérdem én,ha a másfél év alatt nen jöttek össze miért is most pont probálnák meg,vagy miért nem jöttek össze most,ha nem választott engem sem.. Elvileg. Aztán kitudja. Lehet együtt vannak újra. Másfél napja nem beszéltünk. Mondjuk én mondtam ki hogy akkor legyen ennyi,mert én nem bírtam már tovább ezt a lehetetlen helyzetet.


2018. febr. 26. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem is olvastam végig, ne haragudj, csak az elejét, de az is informatív. Gondolom te sokkal fiatalabb vagy. Ez az ember javában benne van abban a kapcsolatban, és ami nem egy rövid, felszínes kapcsolat, hanem egy hosszútávú kapcsolat. El kell döntenie, hogy akarja-e a régit megmenteni. Újat nem tud nyitni addig és ne is érdemes, mert csak búfelejtő leszel, egy kellék. Másabb lenne, ha egy rövid tinglitangli kapcsolatból állna ki a lóláb. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot és ismerkedj mással.
2018. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy kerüld el jó messzire az ilyen embereket. Nekem Nővel volt pont ugyanilyen kalandom, azt hittem hogy direkt szórakozik velem, volt olyan nap amikor a legjobb partnerem volt, más nap nem tudtam vele beszélni egy mondatot sem(mert éppen az exe felhívta).

Egy ilyen embernek csak pótléknak kellesz, ha éppen rossz passzban van és kell neki e gyengédség, az együttérzés akkor jelentkezik, egyébként meg le vagy sz...rva.

2018. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!