Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel, aki nem akar közös kasszán lenni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne? Természetesen nem egy életre, gyerekkel. 1-2 évre jó.
2019. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az. Ő azt mondja, hogy évek után se akar közösködni. Nekem meg eddig nem volt olyan barátnóm, akinek ne tetszett volna a dolog.
2019. márc. 14. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak ilyennel. :)
2019. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de igen, összejönnék ilyen pasival, bár azért a kérdés ettől összetettebb. Külön kasza OK, de a közös kiadások közösen fedezve, a nagyobb kiadások közösen fedezve (pl. lakásfelújítás, még ha egyikünk tulajdonában van is illik hozzájárulni).


Én keresek nettó 220.000,-Ft-ot, a párom ennek a 3X-át. Nekem már van egy gyerekem, otthonom. Ha idejönne a párom nem várnám le,hogy a teljes fizetését a közösbe tegye.De hozzáteszem: nem Ft-ra feleznénk a kiadásokat...ez alap.

2019. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem ez a közös kassza egy kicsit megfoghatatlan. Pl én és a férjem külön bankszámlára kapunk fizetést, ami fölött egyénileg rendelkezünk. Nyílván tudjuk mennyit keres a másik, és kb mire költi, de nem használom az ő bankszámláját. A kiadások kb fele-fele történnek, mivel a fizetésünk is közel azonos. Nem igazán értem, hogy minek kéne ezen változtatnunk, mivel jól működik így jelenleg. A céljainkat megbeszéltük, aszerint is spórolunk.
2019. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nincs az az isten, hogy bárki kedvéért közös kasszán legyek és ez egész pontosan senkit nem zavart idáig, sőt.
2019. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Furcsa kérdés, nekem eszembe se jutott, hogy közösen legyünk. Mi közöm az ő pénzéhez? Ja, mondjuk aljas hazug tippmixfüggő szerencsejátékos vagyok, szóval saját részemről is zavarna, ha meg kéne osztanom, de legalább következetes vagyok, és tőle sem várom el, hogy az orromra kösse a pénzügyeit.

28F

2019. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy férfiaknak szól a kérdés, de sose jönnék össze olyan férfival, aki nem jönne össze ilyen nővel. Én a hibrid kassza híve vagyok, van, ami közös, van, ami külön. A szüleim próbálták házasságuk elején 30x éve a közös kasszát, nem jött be, váltottak hibridre úgy, hogy vannak közös kiadások, közös megtakarítások, de külön-külön szabadon rendelkeznek a keresetükről ezen felül, külön bankszámla van, azóta nincs vita abból, hogy apám megveszi a lottót, vagy anyám elmegy fodrászhoz például. Nekem már van egy saját lakásom, ami házasság esetén különvagyonnak számít, nem fogom bevinni közösbe, van önkéntes nyugdíjpénztári számlám, egészségpénztári számlám, az én nevemre szólnak, majd örökli a törvényes örökös, addig viszont másnak nincs rendelkezési joga fölöttük, és ehhez ragaszkodom, a nyugdíj megtakarítás majd akkor lesz jó, amikor aktuális, az egészségpénztárból fedezek olyan kiadásokat, mint például gyógyszer, szemüveg, amik nem feltétlenül közös használatúak.

Amúgy kíváncsi vagyok a kérdés célközönségének a véleményére, de ez nem változtat azon, hogy én hogyan állok hozzá.

2019. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyennel.
2019. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!