Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi ennyire odafigyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ennyire odafigyel rám, akkor az már több mint kedvesség?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, aki nagyon figyelmes velem, észreveszi ha rossz a kedvem és olyankor próbál megnevettetni, mindig látja, h milyen a kedvem.

Sokan szeretik,mert van benne egy ilyen természetes, őszinte kedvesség, ami nem ilyen álságos.

Velem viszont valahogy más, mint a többiekkel, az én társaságom nagyon szereti, nagyon odafigyel rám, bókol nekem, észreveszi ha kisminkelem magam, vagy kicsit szexibb ruhát veszek fel és megdicséri, vagy egyszerűen csak megmondja, h milyen jól nézek ki. Sokat mesél magáról, de csak akkor ha kettesben vagyunk, rólam is kérdez, hogy mi érdekel. Bár mondta pár hete, hogy jelenleg nem akarja lekötni magát senki mellett, én mégis azt érzem, mintha szeretne velem lenni, csak lehet, h nála ez lassabban megy.


2019. márc. 24. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Lekötni nem akarja magát, mondta. De attól még dugni akarhat. Ne kombinálj szerintem, mert csúnyán pofára fogsz esni.
2019. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem így konkrétan nekem mondta,h nem akarja lekötni magát, hanem egy nagyobb társaságban került szóba. Előtte én is ezt mondtam,h én se akarok most senkivel járni, de csak mert kínosnak éreztem, h mások célozgatnak rá, h mi összeillenénk és hirtelen nem tudtam mást mondani.
2019. márc. 24. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Így kicsit más, de azért figyelembe venném.
2019. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon sok lánynak tetszik és ezt nyilván ki is használja, ezért nem is akar elköteleződni. De mégis érzem, hogy hozzám valamiért kötődik.
2019. márc. 24. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mivel írod, hogy sok lánynak tetszik és ezt ki is használja, én a helyedben vigyázva bánnék vele, 3 lépés távolság nem árt így az elején. Aztán úgyis meglátod mik a szándékai.
2019. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem élném bele magam ebbe a dologba. Te most azt látod bele, hogy több vagy neki, mint bárki más, de szólnak a vészharangjaid, mert a lelked mélyén érzed, hogy lehet csak egy lennél a sok közül.

Amíg konkrétan nem beszélgettek ilyesmiről, addig ne láss bele többet annál, ami van.

2019. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!