Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, velem vagy a hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, velem vagy a hozzáállásommal van a baj?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves srác leszek, de még eddig csak egy 1 hónapos kapcsolatom volt, valahogyan nem megy az ismerkedés. Sokan mondják, hogy helyes vagyok, de én rondának tartom magam, ezért képet sem merek készíttetni magamról. És pár sikertelen randi is áll a háttérben, hogy nem merek barátnőt keresni magamnak. Néha arra gondolok, hogy pont olyan csajt fogtam ki akinek nem vagyok az esete, de lényegében már nem is tudom mire gondoljak. Szerintetek a hozzáállásommal kellene változni?

2018. aug. 9. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Az én nememmel van baj, te meg ismerkedj nyugodtan :D

32/f

2018. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"de én rondának tartom magam, ezért képet sem merek készíttetni magamról"

Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz, nincs önértékelésed, utálod magad. Hiába dicsérnek, te úgyis hazugnak fogod őket mondani, mert képtelen vagy felfogni, hogy helyes vagy és érdemes vagy arra, hogy szeressenek.


A hozzáállásod a hiba. Foglalkozz önismerettel, önszeretettel.

Addig ne is akarj kapcsolatot, amíg agyban rendbe nem teszed magad.

2018. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű. Önbizalom és pozitív gondolkodás kell, de alaposan félre van már magyarázva, hogy ezekből mennyi is kell.

Illetve , hogy növelhető.

Amíg egy kiszemelt mindig elutasító és a zavarosban halászás marad neki (vagy másnak aki ebben a helyzetben van), vagy még az se, addig nincs mi meg erősítse.. most egy családtag vagy egy olyan nő aki nem jöhet szóba mint partner az olyan mintha nem is lenne így azt ne számoljuk.

Várok még hátha ír, konkrétabb példákat és akkor kicsit építőbb is tudok lenni.

2018. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet hogy pont ez a baj amit leírtál, a lányok azt szeretik ha egy fiú magabiztos és úgymond magához mérten beképzelt, ami még több önbizalmat sugároz.
2018. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!