Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy első szexrandi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy első szexrandi, hogyan viselkedjek? Tényleg semmi mást nem akarok tőle, csak egy jó éjszakát.

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be egy kapcsolatot egy grandiózus nárcisztikus partnerrel, ezért nem szeretnék beleugrani most hirtelen, gondolkodás nélkül egy új kapcsolatba. Viszont a szex, ami mindennap megvolt, az már hiányzik. Ezért úgy döntöttem, hogy szexpartnert keresek. Találtam is egy jóképű férfit, aki bevállalta. Szombaton találkozom vele.

2019. márc. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem előbb heverd ki a nárcisztikus palidat...
2019. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Elmész, szétteszed, haza mész.
2019. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer én is voltam ilyen helyzetben. Pont így gondolkodtam, mint te. Aztán, rájöttem, hogy ez marhára nem így működik. Azok az emberek (feltéve, ha normálisak) akik szimplán csak szexre keresnek valakit, még ők is szeretik legalább minimálisan megismerni a partnert, ami alatt azt értem, hogy nem az első találkozón esnek egymásnak. Amikor én ilyen céllal keresgéltem, pár férfival leveleztem és mindegyikük, kivétel nélkül igényelte, hogy beszélgessünk is, mielőtt megtörténik a testiség. Tehát ezt nem úgy kell elképzelni, hogy találkoztok és rögtön egymásnak estek, bár biztosan ilyen is van. Lehet, hogy emiatt is, de végül nekem az egyetlen ilyen ismeretségemből lett a legkomolyabb kapcsolatom. Soha azelőtt nem kerestem ilyen céllal, hogy én csak szexet szeretnék, de akkor annyira csalódott és kiábrándult voltam egy másik férfi miatt, hogy felregisztráltam egy laza kapcsolatokat kereső oldalra és ott megismerkedtem valakivel, aki kb. ugyanazt kereste, amit én, de legalább olyan megfontolt is volt, mint én. Így hát a szexet megelőzte több heti chatelés, telefonálás és három randi. Bár az első éjszaka nagyon jól sikerült, sőt sokkal jobban, mint elképzeltem, már akkor éreztük, hogy ez több lesz, mint szimpla szex. Ennek már három éve és már csak egymással tudjuk elképzelni az életünket.


Én azt tanácsolom neked, hogy ha tényleg csak szimpla testiséget akarsz minden körítés nélkül, akkor inkább menj el egy swinger klubba.


De nekem az írásodból inkább az a gyanúm, hogy most hirtelen felindultságból akarsz cselekedni. Picit hagyd lecsengeni magadban a lezárt kapcsolatodat, ne kapkodj el semmit!


38/N

2019. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel a válasszal csak saját magadat minősíted! Mert a férfiak aztán szent angyalkák, akik soha, de soha nem ismerkednek kizárólag szex céljából. Kérlek, mesélj még!
2019. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

#3 , ez nagyon “ szép” sztori, fel is pontoztalak csak némi közbevetés.

Sajnos a szexkapcsolat nem ilyen. Nem előzi meg 3 randi, de még tali sem nagyon. ( max. beszélgetés , de annyihogy ne kelljen a másikat jobban megismerni)

Szex van, és kész. Senkit nem érdekel te ki vagy, mit akarsz, csak szexet akarj.

A 3 randi nálatok valószinű azért lehetett, mert szimpatikus lettél a pasidnak, illetve ő is neked, ilyenkor máshogy viselkednek a normális, szociálisan érett férfiak.

De tényleg egy jó kis történet, amit írtál :)

2019. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
miert menne mar swinger klubba, hogy mindenki megdugja mint egy utszeli prostit, normalis ember nem vàgyik erre
2019. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm a hosszú választ. Én is valahogy igy gondolkodom. Lehet, hogy több is lesz belőle, ki tudja. De csak szeretném jól érezni magam legalább 1 éjszakára.
2019. márc. 28. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem fontos, hogy a szabályokat letisztázzátok előre. Akárhogy is, a nőnek fontos, hogy testileg és érzelmileg is biztonságba érezze magát és erre ne akkor gyere rá, amikor a nyakadat szorongatja és érzed, hogy ez neked nem fér bele. (Persze próbálod a tudtára adni, de neki meg ez a vágya és az épségedet féltve rémálommá válik az egész.)

Akármennyire is szexhiányod van, vigyázz magadra! Olyan emberrel tedd ezt akit legalább minimálisan ismersz, megbízol benne és tudod hogy nem tenne veled olyat, ami neked nem jó!

Egyébként pedig légy laza és természetes, a többi majd adódik magától.

2019. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!