Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha átlagos vagyok — photofeele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos vagyok — photofeeler és több lány szerint is, akiknek mutattam képet — miért nincs matchem Tinderen?

Figyelt kérdés

Ugye nyilván a nagyon jó pasiknak — 8-9/10 — sok matchük van. Én 5/10 vagyok, ami nyilván kevésbé vonzó, de nem úgy kéne, hogy nekem mondjuk a jó pasik matcheinek a fele nekem is összejöjjön?

Vagy esetleg az van, amit minden nő tagad, hogy az ízlésük bizony nagyon hasonló, csak a legvonzóbb 20%-ot húzzák jobbra, mert a többieket nem tartják vonzónsk?

Lányoknál sokkal kisebb a szórás. Nyilván nem olyan sikeres egy átlag lány, mint egy insta-modell, de azért kap matcheket. Nincs ilyen “mindent vagy semmit”, van “középosztály”, ha úgy tetszik.


2019. márc. 31. 12:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Lehet csak 10/5 vagy, de vicces. :)

32/f

2019. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%

Mikor fogod eldönteni azt, hogy normális módon ismerkedsz és nem a gagyi weboldakon, app-okon, stb? Ha normális kapcsolatot szeretnél, normális helyeken, talán weboldalakon is, ismerkedj és olvasgass erről is:

[link]


Sokkal értékesebb vagy te annál, hogy gagyi, sokszor hazug statisztikákkal foglalkozz a társkeresőkön.34N.

2019. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy az méggagyibb és nem is divatos, ha angol szavakat használsz a magyar sokkal szebb szavaknál :*
2019. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
A nők 80%-a a férfiak legjóképűbb 20%-át választja, a maradék 20% nő osztozik a férfiak 80%-án
2019. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert átlagos vagy. Nem tinderezek, de eléggé meglepődtem, amit meséltek róla. A jó kinézetű pasi ismerőseim rengeteg matchet hoznak össze, olyan lányoktól is, akik előadják, hogy nekik nem számít a külső. Az átlagos ismerőseim havonta kb. 1-1 matchet kaparnak össze. Még akkor is, ha a szövegük alapján egyezik a világuk egyes lányokkal.


"Vagy esetleg az van, amit minden nő tagad, hogy az ízlésük bizony nagyon hasonló, csak a legvonzóbb 20%-ot húzzák jobbra, mert a többieket nem tartják vonzónsk?"

Itt az igazság. Igazából ezt egy csomó nő is simán kimondja, csak itt nyomják túl az álszenteskedést.

2019. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Diavolino44 ***** válasza:

Ebből látszik, mennyire hiteltelennek ezek az oldalak. Mert valójában nem 5 hanem 2-3.

Vagy a Tinderen csak a 10-8-asok találnak matchet.

Mindkettő igaz.

2019. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Rockarc ***** válasza:

Nekem 5,1-3,8-5,0 lett az "ertekelesem", megis voltak matcheim. Ez az elso kepem volt, ami kint volt a Tinderen. Uriember nem csibesz, engem megis annak neztek ezek szerint. :)


Amugy szerintem jo szuro, en is direkt azt valasztottam, a felszines noket egybol szuri. NEm a kinezetemmel es a penzemmel akartam not fogni, az emberi oldalra helyeztem a hengsulyt. Aki nem a kinezetre megy, az megnezi a tobbi kepet is es elolvassa azt, amit kiirtal magadrol. Irj eredeti szoveget, akkor olyan fog megtalalni, akit szeretnel. A lenyeg, hogy nem kell mindenkinek bejonnod, pont eleg, ha azok megtalalnak, akik neked is megfelelnek.


Volt olyan aki azt mondta, hogy egesz nap mindenkit balra huzott rajtam kivul, ami vagy igaz, vagy nem, mindenesetre jol esett. Masnap mar velem kavezgatott, szoval eleg hatasos volt az iromany. Erdekes egyebkent, hogy mas noknek meg mas dolgok tetszettek abbol, amit kiirtam. Minden ember mas. A kepekrol sose szoltak, legfeljebb annyit, hogy sokkal jobban festek eloben, ami valos, mert tenyleg alulpozicionaltam magam a gagyi fenykeppel. Szoval a szoveges resz nem egy szorgalmi feladat.


Ket lehetoseged van egy ilyen tarskereson, az egyik a kep, a masik a szoveg. Sz'r minosegu kep melle, sablon szoveggel, eselyed sem lesz. Igenytelenseget sugall. Ok teszik ki a 80%-ot, de szerintem joval tobbet is. A Tinder statisztikai szerint a ferfiak 13%-at huztak legalabb egyszer jobbra. Ebben benne vannak azok az egotuningolo leanyok altal jobbra huzottak is, akik azzal jatszanak, hogy mindenkit jobbra huznak, hogy megnezzek hany match-uk lesz 1 nap alatt.


43F

2019. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%

Rockart mikor unod meg a mesélést?

Egész nap itt lógsz és arról beszélsz, hogy mennyire királyul tudsz ismerkedni. Azzal jössz, hogy a belsőddel fogtál meg nőket, miközben odaírod a korod minden válaszod végére, mint egy tinicsoportban facebookon.

Ezeket a meséket itt tényleg elhiszik?

2019. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Rockarc ***** válasza:
76%

#8


Nyilvan te okosabb vagy, tehat nem hiszed el. A velemeny vagy a stilus bosszant, esetleg a ketto udito kevereke? Azert ne halj be attol, hogy par eletszagu kommentet irok par naponta, ami szembemegy a kozfelfogassal. Ingyen adom, segito szandekkal.


43F

2019. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

#9: Nem okosság kérdése, hogy mit hisz vagy nem hisz az ember. Bizonyára azért vagy a toplistán és azért írsz ennyi választ, mert épp nincs időd a tinderen összehozott randiktól.

Sem a vélemény, sem a tartalom nem bosszant fel, csak unom a tartalmatlan ürességet, amit rendszeresen próbálsz közölni. Biztos becsúszik néhány megkeseredett nő, akik az átlátszó szövegek miatt rád írnak, de unalmas mindig ebbe botlani, amikor feljön az ember.

És pont az a baj, hogy a hozzászólásaid egyáltalán nem életszagúak és nem a közfelfogással mennek szembe. A legtöbb kommented egyszerűen olyan, ami érezhetően úgy íródott, hogy a nőknek bejöjjön.

Az előbb is leírtad a korod és most újra. Szerinted a felhasználók értelmi képességei olyan gyengék, hogy azt hiszik, hogy a 2 válaszod közti kevesebb, mint egy óra alatt éveket öregedtél?

2019. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!