Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder, Elittárs, Eropolis? Vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Elittárs, Eropolis? Vagy?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata a fent említett oldalakkal?

Mit kell tudni róluk, pl. kell-e fizetni valahol, kik vannak fent, milyen kapcsolatokat keresnek stb. bármilyen benyomásotok érdekel.

Vagy tudtok jobbat ezeken kívül?



2019. márc. 31. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Eropolison vagyok fent. Napi két levél ingyenes lehet chatelni. Volt már onnan több szexkapcsolatom. N
2019. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a Tinder és az Elittárs nagyon nem jött be, a Tinder azért, mert ott nagyon konkrétan csak olyan tapasztalataim voltak, hogy szexet keresnek az emberek, semmi mást. Az Elittárs neve nagyon megtévesztő, nehogy azt gondold, hogy ott jobb a felhozatal, ráadásul a többi társkeresőhöz képest olyan, mint egy szellemváros. Legalábbis három éve, mikor próbáltam, ilyen volt.

Volt olyan férfi az életemben, akit a Páratlanon ismertem meg és olyan is, akit a Honfoglalón.


Jelenlegi páromat Badoon ismertem meg, pedig az is nagyon hírhedt. Sokan szidják, de mi már három éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.


Szerintem igazából teljesen mindegy, hogy milyen netes társkeresőt választasz, a lényeg az, hogy legyen nagyon sok türelmed hozzá. Rengeteg komolytalan és gyáva ember van ezeken az oldalakon, rendkívül ritka, hogy igazán intelligens beszélgetőpartnert találj, akivel eljutsz személyes találkozóig is.

2019. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Tinderen pár napig voltam fent, szó szerint semmi eredménye.

Elittársról csak annyit olvastam több helyen is, hogy a neve miatt a nagyképűség általános, mindenki azt hiszi, hogy az átlagnál jobb (jobban keres, több diplomája van stb stb)

Eropolis pedig konkrétan szexpartnerkereső

2019. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Élet?
2019. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Mindegyik társkereső a nőknek kedvez. Tinderen például a férfiak legjobb 20%-a versenyez a nők legjobb 78%-ért.
2019. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
A való élet a legjobb társkereső. Hajrá!
2019. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
hát ha egy oltári nagy riherongy vagy, akkor eropolis, ott konkrétan egy lakáson dolgozó prosti is az erkölcsösebb lányok közé tartozik
2019. ápr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
Az első hozzászóló is vmi családanya típus lehet, csak kicsit lepattantabb, de hát ki nem az :)
2019. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
A lányom az Elittársra regisztrált minden eredmény mélkül, aztán mikor le akart íratkozni a leíratkozás opció nem volt aktív. Egyszercsak küldték a 10 e. ft-os csekket a tagdíj befizetésről. Levelezni nehéz velük mert nem itthon vannak bejedyezve. A tagság lemondását máig sem sikerült elintézni. Most azon izgulunk, hogy a semmiért esetleg jöhet egy újabb csekk is?
2019. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
feleségemet a randivonal.hu-n ismertem meg, igaz az 2012-ben volt.
2019. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!