Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog asz ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog asz ha férfi nőről nőre jár?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl akár több nőt is tart egyszerre ilyen barátság extrákkal,keresi az igazit és állítólag így lehet megtalálni,az a hobbija ,hogy csajozik meg dug.

2019. márc. 31. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egyáltalán nem jó dolog ez, mert ettől sérül a nő is lelkileg.

https://www.youtube.com/watch?v=2AgD5vacRvo

2019. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

# 1


Na de ha a nők megelégszenek a dugás dologgal?

2019. márc. 31. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen egy igazi, normális, FÉRFI.
2019. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 3


Szóval akkor frankó?

2019. márc. 31. 22:30
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Te is csak egy nő leszel a sok közül .. Amíg élvezi kezelget , ha megunta akkor meg mást.. Te is tudod mi a vége ennek.
2019. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen rendben van.
2019. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

# 5


Ez most nekem szólt?

2019. márc. 31. 22:51
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem normális, de m ez a trendi.

Én is ezt csinálom.



36/F

2019. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Igazából egy okot sem lehet mondani, ami miatt ne lenne normális.

Az illető gondolom fiatal, ismerkedik, jól érzi magát, nem feszeng a kötöttségtől. Nem lép félre, senkit sem ver át, keresi a hozzá illőt.

Én is így vagyok a dologgal és sokkal jobb, mintha 1 évet elpazarolna az ember valakire, akivel nem passzol és át is vágja. Igazából pár álszent és megkeseredett nőn kívül ez a dolog senkit sem zavar.

2019. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem csinálom,csinálhatnám mondjuk de egyik felem azt mondja hú mennyi nőt meg dughatnék a másik felem meg azt,hogy szívem szerint egy nő kéne.Tudom majd mondják nem is tudod mit veszítesz,meg majd a halálos ágyadon meg bánod.De valójában csak az agyunk generálja ezeket a dolgokat,szóval valójában nem igazán veszít semmit sem az ember de nem csak ezen a téren hanem más téren sem.
2019. márc. 31. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!