Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak csak akkor vállalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak akkor vállalják fel a nőt család/barátok előtt, ha már biztos a dolog?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy sráccal, de tudom, hogy nem vállalja fel az ismerősei előtt, viszont mond ilyeneket nekem, hogy majd ha megismered a testvérem/haverjaim

2018. márc. 24. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig úgy gondoltam, hogy ez egy komoly lépés mindenkinek, legalábbis én csak akkor mutatok be valakit családnak, ismerősöknek, ha nagyon fontos nekem és legalább pár hónapja együtt vagyunk. De vannak férfiak, akiknek ez nem jelent semmit.
2018. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még eléggé az elején járunk, de nekem a hozzám közelebb állók tudnak róla
2018. márc. 24. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magat az ismeretseget sem vallalja fel? Mert az ugy gaz, a tovabbi meg csak kabitas. Hany evesek vagytok?
2018. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
en nokent sem szivesen jaratnam le magam olyannal hogy minden jottment faszirol beszeljek peldaul anyamnak, baratoknak testvernek hamarabb talan de azoknak se mindig. ez nem egy elitelendo dolog szerintem, es szamodra annal nagyobb siker ha megis bemutat.
2018. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek más mennyiségű idő kell ahhoz, hogy bevigye a választottját a családjába, barátai közé. Ne aggódj, ha nála kicsit lassabban megy ez a folyamat. Én nőként is ilyen vagyok, hogy bizonyos szintig nem avatok bele mást, csak ha látom és érzem, hogy komolyodik a kapcsolatunk.
2018. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én a húszas éveim elején járok, a srác a közepén :)

Az ismerettséget nem tudom mennyire vállalja fel. De valakinek azt mondta közel állok hozzá

2018. márc. 24. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, értem, mert nem volt tiszta. :) Csak arra gondoltam, hogy nem mindegy, hogy valaki hogy nem vállalja fel a másikat. Nem kell szétkürtölni, ha randizgattok, de az is gáz, ha valaki az utcán átnéz rajtad, hogy más meg ne tudja.
2018. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is volt olyan, hogy barátaival kirándulni hívott engem is. Céges családi napra is elvitt. De (mint utólag kiderült), d...gópajti voltam csak.

Szóval ez nem feltétlenül egy szint lépés, hogy barátoknak, kollegáknak bemutat.

L/20

2018. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De erre sem lehet adni, a következő 3 hét ismeretség után hazavitt, most ő a vőlegényem.

(Előző voltam.)

2018. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Énse egyből vittem haza a páromat, úgyszint ő sem. Igaz mi látásból siemrtük egymás szüleit, mivel egy helyen lakunk. 2 -4 hónap között mutattuk be egymást a szülöknek,ő előbb. Azóta is együtt vagyunk. Megjegyzem, nem feltétlenül van az h a pasi később mutatja be a családját,barátait. Exem előbb hazavitt bemutatni,én nem. Sőt be sem akartam mutatni
2018. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!