Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy párkapcsolatban a kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a kor mennyire számít? Nálatok mennyi a maximális határ és miért?

Figyelt kérdés

Példa, hogy mire gondolok:

Nő/Férfi : 20éves és neki mondjuk a minimum az -2 év és mondjuk a maximum az akár lehet +5-8év is.


Erre lennék kíváncsi, hogy ti mit vállalnátok be.

Csak a kor miatt mondanátok valakinek, hogy bocsi, de nem, viszont külsőre és személyiségileg is bejön?



2019. ápr. 8. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Régen én is vhogy így voltam vele, de érettebb fejjel rájön az ember, h valójában nem ez számít.
2019. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak a kor miatt nem mondanám hogy "bocsi, de nem".

A nálam idősebb férfiak jönnek be. Én most vagyok 26 és a max határ 40.

2019. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Nagyban függ a két ember személyiségén, mentalitásán is.


A szüleim között 12 év volt. Mégis tökéletes volt a harmónia, sosem veszekedtek, nagyszerű házasságban éltek.

2019. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám csak a kor miatt, hogy nem. 28 éves vagyok, és nem kezdenék már például egy 20 évessel, mert összeegyeztethetetlen az adott életszakaszunk. Nagyon maximum -4 évig volnék hajlandó lemenni (párom 2 évvel fiatalabb nálam), felfelé akár még mennék is, de az idősebb férfiak nagyon ritka esetben vonzóak csak számomra. Ha mégis vonzódnék hozzá, akkor a +10 év még beleférne. De ennek az esélye igen erősen konvergál a nullához.
2019. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem -2/+3 az ideális. Ha esetleg 5 évvel lenne idősebb, aki nagyon vonz, akkor még esetleg belefér, +5 felett nem.
2019. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szigorúan csak 16 és 65 év közöttiekkel. (Még nem volt 30 alatti barátnőm.)

21F

2019. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok és nő. Meghúztam a badoon a határt 33 és 44 között, mégis egy 47 éves férfival randiztam tegnap, aki 38-nál nem látszott többnek sem a képeken, sem élőben. Engem meg a koromnak megfelelőnek nézett. Az egy dolog, hogy nem tudni még lesz-e folytatás, de a korban 1-2év már ebben a korosztályban annyira nem számít.
2019. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44/nő vagyok.35 az alsó határ.Felső határ max 50.
2019. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!