Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy pasi egy 2006 környéki Toyota Yarissal?

Figyelt kérdés

Mennyire lombozza le a nőket, ha egy jó pasit egy ilyen autóból látnak kiszállni?

Ez már kizáró tényező lenne nálatok kedves csajok?



2019. ápr. 8. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok csaj, így nem tudok válaszolni erre. Nőként nem zavar és nem érdekel, hogy milyen kocsija van. Leírhatnám, hogy milyen autója volt a férjemnek, amikor megismerkedtünk, de minek úgysem fér bele a világotokba, hogy valakinek nem fontos az autó.
2019. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Az ég világon semmi következtetést nem szoktam levonni abból, hogy milyen autója van az illetőnek. Sőt, az eddigi párjaimnak nem is volt autója.


Mondjuk, én amúgy is más kategória vagyok az átlagos nőknél, mert odavagyok a retro autókért, így minél öregebb egy autó, nekem annál jobban tetszik :-)

2019. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

2006-os Toyota Yaris amiért ha megdolgozott, és lehetőleg nem hiteles kocsi, szerintem semmi szégyenkezni valója nincs! Fővárosi fiúknak most az a menő hogy Bp-n minek kocsi? Na az ilyenek a nevetségesek. A mai világban muszáj kocsi bevásárláshoz, jövés menéshez, mivel nagy csomagokkal nem túl kellemes villamosozni meg metrózni.


Összegezve: mindegy milyen kocsi, nem az értéke számít, hanem az hogy van igénye saját kocsira, amit fenn tud tartani.

2019. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párkapcsolatom elején (aki már a férjem) az udvarlóm egy Peugeot 206ossal járt. Nem zavart. Nekem még autóm sincs.
2019. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó istenem még mindig azt gondoljátok, hogy az autó miatt kelletek egy NORMÁLIS nőnek? Elárulom neked kérdező, hogy a normális nők leszrják, hogy milyen autód van. Csak a ribncok fognak lelombozódni, de azok úgysem akarnak komoly kapcsolatot tehát abban a pár órában nem mindegy milyen kocsid van? Nőlj fel.
2019. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy 17 éves Suzukit nyúzok, szóval nem (nő vagyok).

Ismerős srác Ladát vezet, nem volt soha ezzel gond.

Egyik lány barátom pont a múltkor mondta, hogy a srác inkább egy 10 éves kocsit vezessen, amit szeret és vigyáz rá, megdolgozik érte, mint egy új BMW-t, amit a szülei tettek alá.

Ez a huszon éves korosztály, de szerintem itt nem nagyon nézzük, hogy kinek milyen autója van, ha egyáltalán van. :)

2019. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Más tulajdonsága nincs a pasinak, csak az hogy Toyota Yarisa van? Így akkkor gáz. Ha van érdeklődési köre, hobbija, akkor már nem is olyan rossz.
2019. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy mivel mászkálsz. Amíg nem lát a tiédnél jobbat, aki elérhető számára, addig jó lesz az is, majd csere... Ugrál feljebb a "ranglétrán", amíg egyszer a földre esik. 99%-ban ez van. Mindenkinél van jobb, szebb, nagyobb, gazdagabb, s csak az a lényeg, hogy mi az ami az adott példánynak elérhető. Falun a te autód is luxus :)
2019. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

kezdjük ott, hogy fogalmam sincs ez milyen kocsi, nem értek hozzájuk, nem is érdekelnek

nekem egy autónál az szempont h legyen kényelmes, biztonságos és úgy formára tetszen (esetleg még a színe)


rákerestem ez a fajta hogy néz ki, szerintem teljesen oké

ha meg rendesen működik és nincs lestrapált állapotban, egyáltalán nem számít h hány éves (sőt, szerintem meg se tudnám állapítani)


nyilván vannak nők akik értenek a kocsikhoz és lehet náluk így szempont is, hogy ki mit vezet, de engem őszintén szólva nem érdekel, csak legyen biztonságos és ne kelljen attól tartani h vajon kibírja-e még ezt az utat

ha már kocsi, nálam az fontosabb, hogy hogyan vezet az illető

2019. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲


Bazz meg akkor vegyél 3-500 ezerért egy szakadt bmw-t azzal atomkirály istencsászár leszel......

2019. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!