Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy pasi egy 2006 környéki Toyota Yarissal?

Figyelt kérdés

Mennyire lombozza le a nőket, ha egy jó pasit egy ilyen autóból látnak kiszállni?

Ez már kizáró tényező lenne nálatok kedves csajok?



2019. ápr. 8. 13:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%

Nekem egy 2000es bmw m van de tapadnak rá a csajok

Szerintem a nők 80%a bmw mániás ergo ha bmw d van mar rossz pali nem lehetsz :D

2019. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolm, hogy egy bmw az királyság
2019. ápr. 8. 15:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha a kocsid számít egy nőnek.Nekem a férfi maga fontos.
2019. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Itt cigányokat is szoktam látni béjemvével, nem mondanám királyoknak őket... De ha te ennyi vagy, csak egy kocsika, akkor legyen Teslád.
2019. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem mercim lesz. Körlámpás!
2019. ápr. 8. 15:38
 16/16 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Inkább rendelj meg egy TESLA-t. Néhány év alatt megkapod, s még benzin sem kell a működéséhez. Hidd el, ez a jövő autója. Az elektromos.

Ha ilyennel virítasz a pályán... az összes BMW-s, Mercis, Audis kan elbújhat mögötted. Sehol sincsenek.


Viccet félretéve...


Ha valóban úgy gondolod, hogy a legfőbb értéked, ha egy Yarisból szállsz ki, amikor randira érkezel... és mondjuk a lány is ugyanígy gondolja... akkor az a lány épp hozzád való. El ne ereszd!


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!