Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem hülyeség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség a mozis randi? Beszélgetni kellene, de csak ülnek egymás mellett csendben?

Figyelt kérdés

Lehet mondani, hogy előtte, utána is lehet beszélgetni, de mégis ott van az a 2 óra, amikor nem. Nem túl sok ez? És még kapcsolatban sem éreztem, hogy mozi után olyan sokat lehetne beszélni a filmről, mint amennyit szeretnék, az exem valahogy nem akart annyi véleményezni a filmről.

Szóval mi a mozis randi lényege?


2019. ápr. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Első pár alkalommal hülyeség, igen.
2019. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első pár randin ismerkedni kell/ene, ezért nem túl jó ötlet a mozi. De persze ha a sötétben való összebújás a cél...
2019. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kb 2 hete randiztunk, amikor elmentünk moziba. Meg fogtuk közben egymás kezét, összebújtunk stb. Romantikus volt, de első randira tényleg béna lenne.
2019. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Életem egyik legrosszabb randija volt. , plusz vígjátékot néztünk....A pasi helyes volt, de csak azt éreztem rajta, hogy” legyünktúl ezen a filmen ”. Nem jöttem be neki, ésesetlenül feszengett mellettem. Egy úriember volt, nem mondta hogy nem rám számított, de a visszajelzései mind erre utaltak.
2019. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is.


Bár egyetlen helyzetben van értelme: ha utána még elmentek sétálni, beültök valahová, tehát nem köszöntök el egymástól, ahogy vége a filmnek. Akkor biztos, hogy lesz induló közös téma, ami zárkózottabb embereknek is nagyon sokat tud segíteni.

2019. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első randira szerintem se optimális, utána nincs gond vele. Mi a párommal kb bármelyik filmről tudunk beszélgetni egy 2-3 órát utána.
2019. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, sőt én kifejezetten szeretem. Mondjuk én eleve nem megyek randizni olyan emberrel, akit abszolút nem ismerek és tényleg semmit sem tudok róla. Én utálom az olyan randikat, hogy találkozunk valahol egy tök idegennel és így lődörgünk, sétálgatunk egy darabig majd beülünk egy kávézóba, étterembe és akkor az a randi, hogy eszünk-iszünk, miközben "ismerkedünk". Itt az ismerkedés általában azt jelenti, hogy lefutjuk a kötelező köröket és átbeszéljük a sablonos kérdéseket, ami kb. úgy néz ki, mint egy rendőrségi kihallgatás. Én nem szeretem, nem tudom jól érezni magamat egy ilyen helyzetben. Szeretek enni, szeretek étterembe vagy kávézóba járni, de nem tudnám jól érezni magamat egy még ismeretlen emberrel és halvány lila fogalmam nem lenne, hogy mégis mi a francról beszélgessek vele órákon keresztül.... Én az a típus vagyok, aki vagy nem tud beszélgetni a másikkal (mert pl. nincsen közös téma, "vallatós" vagy nem megfelelő a szituáció- és számomra a kávézós, cukrászdás, éttermes ücsörgős randi nem az) vagy pedig rögtön az első perctől kezdve oldottan beszélgetünk, mintha 5000 éve ismernénk egymást, sztorizgatunk, viccelődünk stb. Ezt tudom élvezni, viszont ez nem úgy néz ki, hogy csendben, kulturáltan kortyolgatjuk a kávét a sarokban... Nekem egy jó randihoz kell egy élmény is, amit pl. egy mozi is meg tud adni. Én nagyon szeretek filmeket nézni (bár jobban szeretem az otthoni filmezős estéket, amikor egy halom párna és takaró között, összebújva nasizunk a film alatt), így nekem ez akár első randin is abszolút jó lenne. Volt is már rá példa és később a kapcsolat alatt is sokszor jártunk moziba.
2019. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!