Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány, ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, ha egy huszonéves férfi inkább régi vágású a mai világban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem követi a divatot a trendet. Egyszerű de jó ruhákban jár, nyilván szépekben, markasokban is(puma adidas) de nem a nagy divatos ruhákban, hanem egyszerű egy színű vagy max csikosban.

Nadrágban szintén, nem ezekben a mai divatuakban hanem egyszerű egyszínű nem szakadt.

Cipőben is egy színű fekete.

Külső is ápolt de nem ez a ma divatos frizura vagy nem egy sovány ember, meg egy kis borostaval is.

Sok mai lany véleményem szerint az eltorzult személyiségű fiúkat preferálja.

Lehet tévedek, de én úgy látom a fiatalabbak körében.



2019. ápr. 12. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igényesen öltözöl, akkor azzal nincs baj.

Nekem például az elegánsan öltöző pasik jönnek be, az sem feltétlenül a mai divatnak felel meg.

2019. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyre több fiatal preferálja a "régi vágású" stílust.
2019. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na várj attól mert meg valaki nem követi a mai divat trendet még lehet divatos főleg az ilyen jó retros ruhákban.... de remelem te nem az a full melegitős srác vagy... és nem a fekete volt az egyetlen regi stilus cipőben ugyan ugy a barna és a fehér és csak szólok a kockás is regen nagy divat volt foleg elegáns ruhában öltöny, mellény, esetleg még nadrágban
2019. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze h nem melegítő :)

Csak egy rikító rozsaszines színű póló szakadt farmerrel sztem ízléstelen.

2019. ápr. 12. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igy van azonban az sem mindegy hogy milyen rozsaszin mert pl egy sötétebb boru férfinek kifejezetten jól áll, és igen a szakadt farmer az nagyon gáz...
2019. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút bejön!

N27

2019. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pàrom ingben, farmerben, fekete cipőben jàr, mindig ad a minőségre, bevallom, jobb cuccai vannak mint nekem, holott màr évek óta biztat, nyugodtan vegyek dràgábbat.

Én nem Pesten élek, nem is vàrosban, talàn épp ezért lepődök meg, ha felugrunk Pestre, és làtom, miket aggatnak magukra egyes fiatalok.

De legutóbbi munkahelyem egy középiskola volt, hàt lehidaltam némelyik taknyoson komolyan mondom.

Rózsaszín egy férfin?!

Cicanadràg?

Izompóló?!

A hajat nem is említem.

Pedig nem vagyok öreg, idén leszek 34 éves.

Semmi baj nincs azzal, hogy nem csinàlsz magadból bohócot, sőt.

Magam részéről: ha ki is nyírom a làbaimat, akkor sem adok alàbb a magassarkúból, pedig alapjàraton 170 cm magas vagyok.

Oké, ma nem abba megyek, mert csak zöldségért szaladok le a boltba, de holnap az kesz lesz rajtam, mert megyek dolgozni. Igen, vasàrnap.

2019. ápr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na várj.

Azt magyarázd már el kérlek, hogy a nem divatos, egyszínű, egyszerű szabású, minőségi ruhákat miért állítod szembe az eltorzult személyiséggel?

Találkoztam én már vérbeli szociopatával is aki úgy öltözött mint Steve Jobs, és tündéri kedves, érzékeny, intelligens fiúval is aki lazán hordott rózsaszín nadrágot kakadus pólóval.

Milyen összefüggés van szerinted az öltözködés és a személyiség között, ami szerint a világban kétféle ember van, egyszerűen öltözködő és torz személyiségű?

2019. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!