Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi ilyeneket ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ilyeneket ír, akkor csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

"olyan jó lazán el lehet veled beszélgetni, nem vagy sértődékeny"

"megbízom benned, látom, hogy te nem lehúzni akarsz"


Közben mondjuk sokszor megdicséri a külsőmet is, hogy jól nézek ki, meg szép az arcom.

De valahogy nem tudom eldönteni.

Egy suliba járunk. Én csendesebb vagyok, ő sok lánnyal jóban van, így nem tudom, h én is csak 1 vagyok e a sok közül.

Elhívott, h igyunk meg valamit suli után, de hirtelen nem tudtam mit mondani, ezért kibúvót kerestem


2019. ápr. 14. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha lerázod keresni fog mást. Szerintem tetszel neki.
2019. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A többi lánynak is ugyanezt hinti, én nem venném komolyan amíg nem érzem azt hogy hozzám vonzódik, még akkor sem ha nekem amúgy bejön. Ha esetleg elhív mégegyszer hogy igyatok valamit, (tehát nem adja fel hogy elutasítottad), akkor menj el vele és ismerd meg jobban, illetve ha màr ismered, kettesben azért más.
2019. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindnek ezt mondja, mivel csak dugni akar.
2019. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre lenne való a randi. Találkozz vele, és derítsd ki, amit szeretnél! Csak így oszlathatod el a kétségeidet.
2019. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolat kategória...


Igen, barátként tekint rád.

2019. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!