Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összesen hány olyan férfival/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összesen hány olyan férfival/nővel ismerkedtetek meg életetek során, akivel nem barátként indult a dolog (akár egyik félről is)?

Figyelt kérdés

Egyszerűbben: mielőtt megállapodtatok volna, hány kapcsolatotok volt, akár hosszútávú, akár néhány hetes-hónapos ismerkedés, randizás?


Kor és nemet is írjatok légyszi.


Részemről eddig 4, de még nem sikerült megállapodni, pedig nagyon szeretnék. :)


Köszönöm a válaszokat.


25F



2018. máj. 19. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2szer volt párkapcsolat. Néhányat elutasítottam eddig xd 19F jó de még fiatalabb vagyok lesz sok kalandom remélem.
2018. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legritkábban lesz barátságból kapcsolat. Nekem egyszer volt, de az is azért, mert már meguntam, hogy a nyakamra járt, majdnem annyi ideig tartott, mint a barátság."Barát" abból lesz, akinél nem érzem azt, hogy a páromnak megfelelne. Persze ma már másképpen gondolom, nem haverkodok lányokkal, de a 30-as éveimben nekem is volt ilyen becsípődésem, ki is használtak rendesen, csak a sz..t kaptam, aki meg a p..cit jól járt, mert a sz..t már kiadta magából a leányzó. 41/F
2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

0 üres kapcsolatot vállaltam be az első értelmes előtt.


22 évesen volt az első.

2018. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A férjem előtt nem volt senki, utána viszont igen. 38N
2018. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!