Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második-harmadik randira 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második-harmadik randira 3 napos túra? Ezt komolyan randinak szánja?

Figyelt kérdés

nagyon rendes,szerény srácnak tűnik:)))3 napos túrára hívott(2 nap múlva lesz),de kicsit félek elmenni,mert még sosem voltam túrázni ennyi napra,meg ott ugye eléggé sportosan kell öltözni,meg nincs lehetőség reggel a frizurát megcsinálni normálisan stb,meg reggel mindig kicsit kómás fejem van,szóval félek h kiábrándulna belőlem ,mert ugye randira(főleg az elején) mindig nagyon csinosan szoktam felöltözni stb..am kb 10en lennénk.sátorban aludnánk (én az ő sátrában).

eleinte nem nagyon volt kedvem hozzá,de többször is mondta h nagyon szeretné h elmenjek a túrára,szóval igent mondtam rá,mert remélem h majd túra közben is foglalkozik velem,és nem szeretném h esetleg amiatt mert nem megyek el ne sikerüljön ez a kapcsolat.

lányok ti is elmennétek erre?

légyszi kort is írjatok


én 17/L

srác 20/F


2010. júl. 5. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hűűha:D komolyan gondolja a dolgot:) ha nem egy bunkó, és mivel írtad hogy rendes, nem lesz gond abból hogy erőszakosan rád másszon a sátorba:D én is elmennék a helyedbe:) én is 17 vagyok a barátom 23, és elmennék:) biztos jó lesz, és ez nagyon aranyos tőle hogy ennyire szeretné hogy elmenj..Ha tetszeni fogsz neki kócosan, kómásan, akkor ez egy tökéletes kapcsolat kezdete:D kötelező megírnod mi lesz a vége, annyira szurkolok értetek:):):)
2010. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

pénteken érünk majd haza,akkor majd megírom:D:)

2010. júl. 5. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már várom:);)
2010. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én is kíváncsi vagyok milyen lesz. Tuti jó lesz, úgy irigyellek:)
2010. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj el, ha rendesnek tűnik, viszont olyat ne hagyj, amit nem szeretnél! :) Megoszthatod vele a félelmeidet is, mielőtt útnak indulnátok, pl hogy még nem voltál ilyen hosszú túrán és félsz hogy nem fogod bírni, vagy félsz hogy kiábrándul belőled, ha meglát reggel kócosan, stb :) Egy ilyen túrának pont az a lényege, hogy az ember nem a tökéletes külsővel foglalkozik, ez egy hatalmas buli, kaland, amit minden fiatalnak át kell élnie! :) Ha elmondod neki a félelmeidet, biztosan megnyugtat majd, és az ő szájából még is csak más hallani, mint a miénkből!

Gondolom nem egy menő manó srác, így nem fogja különösebben zavarni, ha smink nélkül lát, sőt... :)

2010. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm,aranyosak vagytok:)

am elég menő,vagyis inkább jófej és magabiztos :D és persze sztem nagyon jól néz ki,szóval ezért aggódok h esetleg kiábrándulna belőlem:S

mondjuk az első randinkra is csak nagyon alap smink volt rajtam (egy leheletnyi púder,és szempilla spirál),viszont a hajm nagyon jól megcsináltam

2010. júl. 5. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat foglalkozol a külsőségekkel :(

Hidd el, ha alapból szép vagy, akkor ez nem számít annyit. Nekem például reggel kócosan smink nélkül eddig minden barátnőm jobban tetszett :)

2010. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak nem akarok "csalódást okozni" neki.:S

ennek örülök:)köszi h válaszoltál:)

2010. júl. 5. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lány reggel, kócosan tetszik a legjobban :) Abban van valami bizalmas, amit csak én látok... a smink, frizura stb, az a nagyvilágnak szól, kifelé mindenkinek. Ha valami ritka, ez értékessé teszi, tehát nekem igenis az éri a legtöbbet ha reggel úgy látom, ahogy más rajtam kívül nem.
2010. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szorítok nektek, érezd jól magad ! :)
2010. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!