Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott randizni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott randizni, de nem beszéltünk le időpontot így nem találkoztunk, de minden nap rámír. Rákérdezzek a randira?

Figyelt kérdés
Már elég régóta beszélgetünk, de sajnos mind a ketten nagyon elfoglaltak vagyunk (egyetem). Rá merjed kérdezni, hogy akkor most akar velem találkozni vagy csak szivatott?

2019. ápr. 15. 21:49
 1/4 Clay Morrow ***** válasza:
81%
Kérdezz rá a randira, a szívatásos szöveget meg felejtsd el.
2019. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Én nőként biztos nem kérdeznék ilyet. Ha nem lép, akkor nem lép, én nem futnék utána, annak sosincs jó vége.
2019. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szia, ekkor es ekkor raerek, van kedved talalkozni egy kavera?"


Veszteni nem vesztesz semmit.


Es en meg nokent hivtam el pasikat, mindig elfogadtak, es utana mar atvettek az iranyitast, de kellett nekik egy kis batoritas.

2019. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rockarc ***** válasza:

Szerintem nyugodtan ujra szoba hozhatod a temat. Itt a 4 napos unnep, ha indirket vagy, akkor mondd csak azt, hogy unatkozni fogsz, mert nincs programod meg. Ha van benne egy kis spiritusz, akkor erre ugrania kell. Ha direkt akarsz lenni, akkor meg mondd meg neki, hogy a multkor nem sikerult megegyezni a raniba, mert nagyon elfoglalt voltal, de most lesz par nap szunet.


43F

2019. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!