Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy évfolyamtársammal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évfolyamtársammal az egyetemen nagyon jóban lettünk, tényleg szoros barátság alakult ki köztünk. Aztán egyszer egy beszélgetés során kicsit flörtölősebb hangvételre váltott. Mikor találkoztunk pedig történtek is dolgok. Most akkor csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Felvetette, mi lenne, ha ezt megismételnénk, hiszen tetszik neki a személyiségem, van egy lelki kapocs is köztünk, szerinte szép, klassz csaj vagyok, kb mindent dícsér rajtam állandóan, de szerelmet nem érez. Javasolta, hogy maradjunk barátok, de esténként is találkozhatnánk, ha benne vagyok. Én is bírom őt. A kölcsönös vonzalom is megvan, akkor miért nem akar esetleg ebből egy kapcsolatot?Egy nap este azt akarta, hogy találkozzunk, aludjak nála... de én pont nem értem rá. Rá 2 napra pedig közölte, hogy este találkozik egy lánnyal, akivel beszélget egy ideje, de igazán még idegen neki.

Ekkor jöttem rá, hogy talán már több nekem, mint barát, mert ez a tény fájt. Most mit tegyek?



2018. okt. 29. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg semmi esély részéről egy kapcsolatra, te pedig kezdesz többet érezni, mint a barátság, akkor NE menj bele szexbe vele többé, sőt, igazából az lenne a legjobb, ha megszakítanád vele a kapcsolatot, mert így csak szenvedés lesz neked.
2018. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba. Manipulal. Nem alszol nala, ket nap mulva elhinti, hogy ismerkedik valakivel.

Toled semmi komolyat nem akar, de dugni jo vagy. Mindekozben ugy tesz, mintha akkora nagy szam lenne, es igy akar ujbol kotetlenul az agyaba ugrasztani.

2018. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor használ ki, ha azt hazudja szeret és közben csak dugni akar veled.

Ő elmondta mit akar te döntöd el, hogy vállalod-e ilyen körülmények között a pucsítást. De ha igen, nincs semmi okod a reklamációra, mert zsákbamacskát nem árult.

2018. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lebeszéli rólad a bugyit eset :D

Csak ingyen punci vagy neki, semmi több. Mikor jegyzitek már meg, hogy nem aza fontos mit mond egy ember (férfiakra és nőkre egyaránt igaz), hanem, hogy mit tesz!!!

2018. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kefélni akar, ez egyértelmű. De legalább nem hazudott. :) Azt teheted, hogy elfelejted.
2018. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!