Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan oldjátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldjátok meg a randizást és ismerkedést felnőttként?

Figyelt kérdés

Szóval...elkezdtem dolgozni suli után és hirtelen a félóránként küldök valami aranyos dolgot a kiszemeltnek vagy a páromnak helyett most az a helyzet, hogy 9-18 között munka, ehhez ugye ingázom, tehát 7.30 és 19.30 között utazom vagy dolgozom hétköznap...a kiszemelt lány meg állandóan 12-20 között dolgozik és nem egyfelé lakunk Pesten. Hogyan tud normális kapcsolat kialakulni, ha lényegében hétvégére korlátozódik a találkozás?


Vagy egy másik helyzet. Együtt voltam egy lánnyal. Valamin osszevitáztunk kedden...s akkor egész hétvégéig engeszteletlen a másik, ugyanis kb esélyed nincs találkozni vele annyit, hogy megbeszéljétek.

Szóval... értem én, hogy millió parkapcsolat van így is, de hogyan hozzátok ezt össze? Mert fiatalon volt idő megismerni a másikat...


Saját tapasztalat érdekelne, úgy érzem soha nem lesz elég időm annyira megismerni valakit, hogy abból komoly kapcsolat legyen.


25/F


2019. ápr. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd, hogy soha először is. Másodszor pedig, ha a karrieredben (ha beszélhetünk karrierről) sikerül előre lépned, akkor a saját feladataidból tudsz a rangsorban alattad levőknek kiszervezni. Több pénzed és szabadidőd is lesz. Ez lenne a koncepció, na most hogy ebből mi valósul meg és mi az igazság... Én pl. a munka mellett tanulok és edzek és már annak is örülnék, ha egyáltalán lenne egy nő, aki a hétvégéket velem szeretné tölteni. A "full time" kapcsolat sajnos nem kivitelezhető és nekem is inkább akkor voltak hosszabb távú kapcsolataim, amikor kb. csak a sulim volt.


27f

2019. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milliónyi férfi és nő van fulltime kapcsolatban még karrier mellett is... ők ezt hogyan csinálják munka mellett? Hogyan tudtak elég időt ismerkedni?
2019. ápr. 17. 21:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt már több kapcsolatom is, de mióta dolgozom el sem tudom képzelni mások hogyan ismerkednek ilyen esetben és hogyan tartanak ki valaki mellett, akit heti pár órában ismernek pusztán.
2019. ápr. 17. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom szakítottak időt a chatelésre, viber, whatsapp, messenger... Esetleg hosszabb idő volt maga a randizós fázis, hamar összeköltöztek stb., biztos van sok magyarázat.
2019. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Sehogy sem sikerült. Reggel 8-tól este 6-ig előadásokon/gyakorlatokon, illetve diákmunkán voltam (még éjszakásban is), a delikvens nem értette meg, hogy az én életem nem abból áll, hogy nonstop az ő üzeneteit figyelgetem MSN-en, s reflexből válaszolgassak a baromságaira. Nagyjából tízéves történet már.

Egyébként nekem is rejtély, hogy az emberek hogyan képesek hetek alatt úgy összejönni, hogy konkrétan már a házasságot tervezik. Nonszensz. Hónapok, évek kellenek ahhoz, hogy valakit full kiismerj, megismerj, megtapasztalj, ezek meg lazán kufircolnak 2-3 nap elteltével, miközben még a keresztnevüket sem tudják a másikról.

2019. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!