Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik nem úgy fogják fel az ismerkedést, mint egy állásinterjú és elfogadják az olyan hibákat, mint hogy nem volt még semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Utálom az olyan idióta lányokat, akik egyfajta állásinterjúként fogják fel az ismerkedést és emiatt sok mindenre figyelnem kéne. Ebből nem kérek, olyan lány kell akivel csak ismerkedünk, végighallgat és, ha minden klappol köztünk összejövünk. Nem szeretném, ha olyan dolgon akadna fent, hogy nem volt még barátnőm (itt megjegyzem 1000 oka volt ennek és szivesen megosztanám az okát) nincs igazán társasági életem és nincs nagyon szubkulturám.
2018. ápr. 18. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

:D :D :D


Szóval akkor te hallgatóközönséget szeretnél magadnak. És ha már vissza merne kérdezni akkor még te vagy felháborodva.


Inkább tedd már magadban rendbe a kommunikáció fogalmát.

Oda-vissza kérdezés és válasz.

2018. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Én nem úgy jöttem össze a jelenlegi párommal, hogy az exeiről kérdezgettem, kapcsolat előtt nem is tudtam, volt-e neki. Azt is már kapcsolatban tudtuk meg egymásról, hogy mindketten szüzek vagyunk. (Vagyis azóta egymás segítségével már egyikőnk sem az :D)


Annyi, hogy mi munka kapcsán ismertük egymást már és nem voltak izzadtságszagú kikérdezős randik, hanem a barátságunk egy pontján mindketten többet kezdtünk el érezni és összejöttünk.

2018. ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Rosszul fogalmaztam meg, nem úgy értettem ezt, hogy csak én beszélek. Természetesen ezt oda vissza gondoltam.
2018. ápr. 18. 07:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értem, hogy mi problémád.

És akkor mi van, ha meglepődik azon, hogy még nem volt barátnőd, vagy nem fog neki tetszeni egy-két tulajdonságod?

Az élet nemcsak happyből áll. Neked se csak jó tulajdonságaid vannak.


Akkor mi különbség az interjú és az oda-vissza történő kérdezős ismerkedés között?

Ha valamire kíváncsi az ember, aut megkérdezi.

2018. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*jav: akkor
2018. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#2 Engem nem a kikérdezés zavar, mert megkerülhetetlen a mi foglalkozásod, végzettség szerű kérdések. Engem az zavar mikor tényleg egyfajta munkáltatónak képzeli magát és, ha nem értem el a megfelelő pontszámat, akkor úgy mond mehetek a levesbe. A kedves nőknek ezen kéne elgondolkozniuk, mert ezzel a habitussal elszalaszhatnak jó párkapcsolatokat, olyan férfit aki tényleg tudná őt szeretné csakhát sajnos sokuk ragaszkodik, ahoz hogy elsőre minden klappoljon. Ez az ami idegesít. Ezért kell valakivel sokat ismerkedni és nem pár dolog alapján megítélni.
2018. ápr. 18. 07:45
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Nincsenek.
2018. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#4 Nekem csak azzal van problémám, hogy sokan nem hagynak elég időt az ismerkedésnek én meg szeretném azt, ha rendesen megismernénk egymást a hibáinkkal együtt.
2018. ápr. 18. 07:47
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Tudod, a vonzalom az vagy van, vagy nincs.Egy férfi és egy nō találkozásának a kimenetele az elsō 15 percben eldōl, még ha ez nem is tudatosul.
2018. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem a megismerésen múlik. Nyomhatod tovább az önsajnáló hisztit nyugodtan, de az utolsónak van igaza.ú

Vagy bejössz neki, akkor meg meghallgatja minden marhaságod vagy nem, akkor meg halál mindegy, mit mondasz magadról. Ugyanúgy fordított esetben is pofára eshetsz, hogy az elején szimpatikus vagy neki, minden szarságodat ráborítod, utána meg inkább elmenekül.

2018. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!