Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok a "nem vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok a "nem vagy az esetem" fordulhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, jóba vagyunk, én talán többet is érzek iránta.

Ő pár napja tisztázta, hogy nem vagyok az esete. Nem vagyok vékony, és elmondása szerint neki a magasabb lányok jönnek be.

Most kezd valami barátság féle alakulni.


Mit gondoltok, van esély arra, hogy amikor lefogyok, meg már jobban is ismer, egyszer mégis csak az esetévé válok?


Ti jártatok már így, hogy beleszerettetek olyan lányba, aki először nem volt az esetetek?



2019. ápr. 18. 05:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nálam nem.
2019. ápr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges de általánodabb jelenség az ellenkezője.
2019. ápr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
Volt màr rà precedens. A csajszi élőbe akkora tahó volt, hogy hazakísértem, megmondtam neki, hogy ok, ennyi volt a randinak.
2019. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, aki nem volt az esetem, aztán ahogy barátkoztunk, összemelegedtünk. De ne feltétlenül fűzz sok reményt a dologhoz és ne arra alapozz, hogy egyeseknél ez becsúszott.
2019. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a barátságokból alakul szerelem, kapcsolat. Megeshet. De ne éld bele magad. Bár ha te már érzel valamit iránta, folyton csak reménykedni fogsz hátha, aztán lehet kihasznál, majd ejt és koppansz.

Az se kizárt hogy hagynod kellene és nem beszélni vele. Csak magadtól veszed el az időt, illetve mástól, hogy veled lehessen.

2019. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A “nem vsgy az esetem “ nemigazán fog fordulni.
2019. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet lefogysz, de még mellé tette azt, hogy a magasakat szereti... nőni viszont már nem fogsz valószínű.

Szóval ennek annyi, nem véletlenül mondott megugorhatatlan kritériumot.

2019. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a magasság annyira számítana... szerintem.

Azt sem hinném, hogy direkt megugorhatatlant mondott, ő így gondolja.

Én viszont úgy gondolom, hogy van az, aki az eseted, és van az, akivel megvan az összhang. Ez a kettő nem feltétlenül függ össze.

Én legalábbis nem egyszer estem már bele olyan pasiba, aki külsőre egyáltalán nem jött be. Érdekelne, hogy a pasiknál is így működik-e, vagy működhet-e így.

2019. ápr. 18. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"Én legalábbis nem egyszer estem már bele olyan pasiba, aki külsőre egyáltalán nem jött be."

Majdnem minden nőtől hallottam már ezt. Olyanoktól is, akikkel egy suliba jártam és az állítólagos "nem jött be" srác igazából bejött nekik, még a vak is látta, csak maguknak nem akarták bevallani.

A friendzone szöveg nem véletlenül abban a felállásban terjedt el, amilyenben.

2019. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem fordulhat.
2019. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!