Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok hátránnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok hátránnyal indul egy olyan férfi aki nem aktív Facebookon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy max 2 képe van fent, és alig oszt meg valamit.
2018. febr. 24. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előnnyel indul, ha ilyen. :)
2018. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam előny, tekintve, hogy én is ilyen típus vagyok. Nem a Facebook-on élem az életem.

A személyes találkozó a mérvadó, nem a Facebook-on közölt valótlanság.

2018. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg a legjobb csajnak, aki a környezetemben van, még facebookja sincs.
2018. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elony.

N

2018. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előny. Én facebookon csak beszélgetni szoktam.
2018. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egy ilyen fiú tetszik. Like-ot még nem is láttam tőle, a fb-ja pedig mindössze a profilképéből áll (nekem még profilkép sincs fent). Szerintem ez a normális. Fura, hogy lassan eljutunk odáig hogy az lesz a fura ha valakinek nincs fb-ja. Bár tényleg az az igazság, hogy manapság már fb nélkül nem érdemes létezni, mert még az egyetemi csoportok is ott szerveződnek.
2018. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok aktív a facen, mint srác. Csak a barátokkal való beszélgetésre használom. Más nem érdekel. Jó, ennyi pozitív üzenet olvasni ezzel kapcsolatban :)
2018. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valoban jo ilyen reakciokat olvasni. Pasikent max evente 2-3 alkalom van amikor posztolok. Nincs akkora ,,nagyvilagi "eletem, hogy minden marhasagot kirakjak😊.
2018. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem még képem sincs fenn, de nem menőzöm vele. Tehát ha csak nincs fenn Facebook-on és ennyi, akkor előny. Ha nincs fenn face-en, és ez neki sznoboskodásra, meg mások lenézésére ad okot, akkor hátrány.
2018. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagyok lepődve a válaszokon. Nekem sincs képem facebookon és mindig gúnyolódnak rajtam meg elmondják ezerszer hogy rakjak ki magamról képeket. Én sem osztok meg semmit. Max beszélgetek messengeren és ennyi.

Nálam nem hátrány mert abszolút nem érdekel kinek milyen a profilja. Előny mindenképpen. Nem neten kell élni az életet.

23N

2018. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!