Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek bejön H....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön H. András? Pasiként csak én gondolom azt, hogy igazi antiférfi?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Yol8vHKZyrA

Csak nézzetek bele a videóba egy perc erejéig. Lehet sok pénze van, az is lehet, hogy okos, de nekem férfiként soha nem lenne az ideálom az ilyen személyiség. Tenyérbemászó és okoskodó stílusa van miközben külsőre is olyan halvérű megjelenése és papucsférfi stílusa van. Van köztetek olyan nő akinek mégis bejön? És ha igen, ti milyen külsejűek vagytok? (csak hogy tudjam mihez mérni)


2019. ápr. 18. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jön be.

45 vagyok enyhén molett


Nem tetszenek a vékony pasik

2019. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele különösebb gond, de lehet, hogy befolyásol, hogy alapból szimpatizálok a véleményével (mondjuk nem is tartom okoskodónak vagy tenyérbemászónak, de kinek mi). Én szeretem a videóit, szerintem jókat szokott mondani. Mondjuk össze nem jönnék vele, mert öreg, de pl egyik videójában kifejtette, hogy igazából nem is gazdag, van egy lakása (amúgy itt lakom mellette egy utcával :D :D :D, rendszeresen elmegyek a lakása mellett, valamelyik nap szembejött velem az új I3-asával, meg eleve szoktam látni amikor valami menő új elektromos autó parkol az utcán, akkor gyaníthatóan éppen ő videózza, és bazeg tényleg, pár napra rá mindig kikerül a videó), meg egy autója, és ennyi, éppen hogy adóssága nincs, de olyan nagy vagyona semmi. Ennyim nekem is van, és baromira nem vagyok gazdag, innentől kezdve ezzel nehéz érvelni.


26 vagyok, karcsú és általában szépnek mondanak. Én magam vonzónak tartom, ha ez segít :D

2019. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tetszik.


38/n

2019. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Totál lepukkant, mint a magyar pasik elsöprő hányada, tisztelet a nagyon-nagyon kevés kivételnek.
2019. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ez ki, azt hittem Hajós András lesz a H.
2019. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én végignéztem a sorozatát az életéről. Engem megragadott.


Bár tény, hogy én sem tudnék vele elképzelni semmit, de ez lehet azért is, mert kb. dupla annyi idős, mint én, na meg van is párom. :D A szemei viszont szépek, és azt igen is tiszteletre méltó dolognak tartom, hogy ő megdolgozott azért, amije van. Szerintem a külsőm mindegy, de egy páran engem is mondanak okoskodónak. Sőt, a velem majdnem egyidős páromat is. Nekünk azonban így jó, ilyen "okoskodón". :")

2019. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus, őszinték a reakciói, egyszerűen most felhúzta magát ezen a témán. Nem tűnik okoskodónak, okosnak inkább, legalábbis az autókkal kapcsolatban. Rondának vagy lepukkantnak sem mondanám, valszeg nem érdekli, hogy tetszik- e másoknak. Nekem ez is jó tulajdonság. Összegezve szerintem ő teljesen rendben van.

28 éves, átlagos kinézetű vagyok, inkább a természetesség híve.

2019. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a stílusa, sokszor túlzásba viszi. Az asszertív kommunikáció számomra távol áll tőle; az üzleti életben nem tudom, hogy mennyire sikeres, igazából nem is érdekel. Férfi, 35. (#2 írj már rám). Jó éjt Mindenkinek.
2019. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elöljáróban, ezt az egy videóját néztem csak meg, fogalmam nincs mennyi pénze van vagy miről szól a többi videója.

Ebből a következőket tudtam meg:

Nálam sokkal idősebb, ránézésre hamarabb lenne az apám mint a párom, így járni nyilván nem járnék vele, ilyen értelemben nem vonz.

A korához képest nem csúnya, persze, őszül, kopaszodik, és lehet hogy jobban tenné ha megborotválkozna, de ápoltnak néz ki, azzal az egy pólóval ami itt látszik semmi gond nincs, szabadidőruha de nem szakadt vagy retkes, nem odvas a foga, a körme le van vágva, nincs elhízva, a szeme pedig kifejezetten szép.

Nagyon értelmesnek tűnik, mivel részben ilyesmit is tanulok, nagyon érzékeny pontom ha valaki nem tud kritikusan, összefüggésekben gondolkodni, statisztikát értelmezni. Úgy látom ő tudja miről beszél, tényekkel támasztja alá a mondanivalóját, és tud kétbitesnél bonyolultabb gondolatokat alkotni. Ez mindenképpen szimpatikus.

A videó amit készít nyilván rétegtermék, akik nézik hasonlóan sokat tudnak az elektromos autózásról. A hallgatóságot észben tartva nem tűnik okoskodónak a stílusa, mert a közösségben mindenkinek evidencia hogy miért marhaság ami le van írva a cikkben. Pláne érthető, mivel teljes laikusként egyes pontjain nekem is nyilvánvaló volt, ezt a cikket pedig olyan emberek írták akik azt állítják hogy értenek a kocsikhoz.

Feltételezem hogy ha ismernénk egymást és azt mondanám neki privátban hogy figyelj András, semmit nem tudok az elektromos autókról, magyarázd már el kérlek hogy mi lesz az aksikkal 30 év múlva, akkor nem ilyen stílusban válaszolna.

2019. ápr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!