Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy orvoshoz milyen nő illik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy orvoshoz milyen nő illik? Előfordul, hogy összejön tőle rangban, pénzben, tudásilag gyengébb nővel? Akár egy asszisztenssel?

Figyelt kérdés
Azok válasza is érdekel akik voltak már ilyen vagy hasonló helyzetben .
2019. ápr. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Arra gondoltál már, hogy az csak a mi hülyeségünk, hogy funkcióhoz vagy célhoz státuszt kapcsolunk? Szerintem egy ápoló is van olyan tiszteletreméltó, mint egy orvos.

32/f

2019. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan hogy illik. Általában nehezebben talál közös pontot egy egyszerűbben iskolázottal, de alapvetően a személyiséget kell nézni, intellektust. Aztán hogy ezt kiben találja meg...?
2019. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

...

"rangban"

ha nem volna szemétszedő, akkor az orvosnak kellene szednie a szemetet, máskülönben nyakig járna benne.

mindannyian egyenrangúak vagyunk, ugyanis egymásra vagyunk utalva. Aki kicsit is intelligens az tisztában van ezzel, és nem néz le mást, nem tartja magát többnek a másiknál csak azért, mert iskolázottabb, műveltebb.

2019. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Előfordul, hogy összejön tőle rangban, pénzben, tudásilag gyengébb nővel?"


Volt már rá példa, de ez semmit nem fog segíteni a te konkrét helyzeteden.


"Aki kicsit is intelligens az tisztában van ezzel, és nem néz le mást,"


Épp most nézted le a kevésbé intelligenseket. Akkor most, hogy is van ez?

2019. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4, ez abszurd. Senkit sem néztem le, annyit írtam, hogy aki intelligens nem tartja magát többnek másoknál.
2019. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem az orvos nem jön be, teljesen más mentalistása lehet, mint nekem. Ha plasztikai sebész, akkor is. Ha van egy jó külsejű, nagy farkú orvos férfi, akivel isteni a szex, akkor egy ideig oké. Pénzben... ha az államnak dolgotzik, akkor fél milla alatt keres, ami jóval kevesebb, mint az én bevételem. Ha magén doki és jól megy, akkor oké. De nekem nem a pénztől vagy a rangtól lesz orgazmusom. és kapcsolatban a szex a legfontosabb.
2019. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne tenné? A nőkre jellemző, hogy ilyeneken problémáznak, a férfiakat teljes mértékben hidegen hagyja, ha a nő kevesebbet keres. Komolyan: Ti egyáltalán szoktatok találkozni férfiakkal?
2019. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

A pályakezdő szegény fiatal rezidens nagy valószínűséggel fog választani orvos barátnőt akivel közös egzisztenciát építhetnek ki.


Egy befutott és már jól kereső 35 évnél idősebb férfit kevésbé fogja érdekelni hogy a barátnője korabeli orvos legyen mert azt nem lehet annyira irányítani és elvarázsolni, mint egy átlagos nőt aki alig keres. Szerintem egy fiatal rezidensre ők se mondanánk nemet.


Inkább ember és egzisztenciás körülményektől függő kérdés. Nem lehet kijelenteni hogy ez és ez illik mert az emberek különbözőek.

2019. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Kivagyiság, fellengzés, magamutogatás... Ezek jellemzik az orvosi világot, főleg a fiatal réteget. Ezért jó nekik együtt, mert egymás presztizsét húzzák azzal, hogy ők orvosok. Általában nem alázatosan viselik azt, hogy orvosok és életeket mentenek. Elszállnak ettől a "hírnévtől", titulustól. Magasabbra értékelik magukat mindenki mástól, legyen az akár egy boltos vagy atomfizikus.

Vannak akik összejönnek az asszisztenssel, főként idősebb korosztályban van erre nagyobb esély. De akadnam akiknek fiatalon is megfelel egy bölcsész vagy vegyész, boltos szerintem ritkán. Egyébként úgy tartják, hogy a leghűtlenebb szakma, összefekszenek mindenkivel akivel lehet. Nők buknak a dokikra egyrészt, másrészt meg sokat vannak ügyeletben összezárva.

2019. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Rezidens volt mikor megismerkedtünk,én kezdő ápolónő. Aztán eljegyzés, gyerek, 5 évig voltunk együtt,majd válás,mert megcsalt egy másik apolónővel.

Most egy magánkorházban dolgozom, ismét egy orvos udvarol főorvos. Persze már elteltek évek. Én 32 vagyok,az orvos 44 de nem tudok már hinni nekik...

2019. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!