Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő általában az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő általában az, amikor két ember összejön, az ismerkedéstől kezdve? Avagy, mennyi időt adjak a lánynak, hogy eldöntse a szándékait?

Figyelt kérdés
Igazából, ha rajtam múlna, én már együtt lennék vele, komolyan is gondolom a dolgot, de a lány még gondolkozik, nem tud dönteni. Akarja is, meg nem is, fél az elköteleződéstől, de engem ez frusztrál, megőrjít. Én beleszerettem, de ő semlegesen érez. Elég sokszor találkoztunk, randiztunk, valamilyen érdeklődést azért mutat felém, de ez nem az igazi. Tudom, hogy nem kell siettetni, meg hogy van idő, de mégis, mennyi?

2019. ápr. 24. 06:44
 1/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
73%
Nem kölcsönös, amit te érzel iránta. Aki ténylegesen tetszik nekik, azzal kérdés nélkül sitty-sutty össze tudnak jönni. Nem jöttél be neki, nem tudsz mást tenni, ezt el kell engedni.
2019. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mutat, fejlődik semerre a dolog, akkor nem kölcsönös.
2019. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szinte biztis hogy nem kolcsonos a dolog. En is jarogattam fiukkal akiket kedveltem de sose ugy mint pasi. Azok meg folyton kb halalosan belem estek. Elobb utobb szenvedes a vege kozepe is mar es ha a lany nem veszi eszre magat oda lancol magahoz ha egyebkent mint embert szeret teged, de neked kell eltavolodnod. Sorry
2019. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

"Mennyi időt adjak neki"

Itt a feltételeket nem te diktálod hanem ő. Itt csak az ő döntése számít, te már döntöttél.

2019. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát bátyó, hagyd magad hiányozni, hogy úgy mondjam. Ha nem keresed, rájön, jobb-e neki, ha az életében vagy, vagy hagy kikopni onnan. Én már volt, hogy vártam, nem mindig érte meg, szerintem 3 hónap a reális.
2019. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Még jöhet. Ezt amúgy teljesen megérteném, és alapvetően ezzel nincs is baj, de akkor minek húzza az agyam? Miért nem mondja kerek-perec, hogy nem? Minek találkozgatunk akkor, és miért csókolt meg egyszer, nem értem...
2019. ápr. 24. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert sok nő ilyen paraszt azért.
2019. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta találkoztok? Azért hat-hét randi után már legkésőbb fel kéne merülnie, hogy mégis hová tart a dolog. Ha ezt nem lehet megbeszélni, akkor valószínű a másik nem gondolja komolyan.
2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most lesz 2 hónapja, hogy először találkoztunk egy rendezvényen. Azóta 5x találkoztunk, mondjuk ebből nem mind volt nevezhető randinak, de 4-et szerintem beírhatunk. Puszi/ölelés mindig volt, illetve az egyik randin egy csók, amit ő kezdeményezett. Egyenlőre itt tartunk. Messengeren és telefonon sokat beszéltünk már. De most megint nem tudok kiigazodni rajt, olyanokat mond, hogy rendet kell raknia az életében, meg most egyedüllétre van inkább szüksége meg ilyesmi. Tényleg nem értem.
2019. máj. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!