Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Próbára szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Próbára szoktátok tenni a srácot aki tetszik, mielőtt komolyabb kapcsolat alakulna ki köztetek?

Figyelt kérdés

Pl. tesztelitek-e, hogy mennyire kitartó, hogy keres-e titeket..stb.....stb


Légyszi írjatok ilyeneket....köszi.


2010. júl. 5. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés korai idejére gondolok...
2010. júl. 5. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:

termeszetesen igen F/22


clyde88

2010. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, aki konkrétan, tudatosan teszteli a másikat, az egyszerűen számító.

Én nem szoktam, egyszerűen akkor jövök vele össze ha úgy érzem, megbízom benne - amit nyilván be kell bizonyítani, de nem az általam kreált teszteléseken, hanem spontán, magától, mert a tesztelések mindig az egyén elvárásaira épülnek, pedig mindenki máshogy mutatja ki a szeretetét.

2010. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tök jó, hogy csajokat kérdeztem.......:D
2010. júl. 5. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
nem,örölük neki,hogy van valakim nem cseszegetem még direktbe.
2010. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Timi: ) ***** válasza:

Volt már rá példa,hogy leteszteltem,mielőtt járni kezdtünk volna...

Oly módon,hogy egy kedves lány ismerősömet ráuszítottam,hogy tapadjon,vevő e rá.De ő azt mondta neki alakulóban van valami,de azért beszélgethetnek xD

Azóta ilyet nem csinálok,próbálok nyitott szemmel járni,és sokat beszélgetni vele személyesen mielőtt járnánk,a gesztusai,tekintete,viselkedése alapján pedig eldöntöm érdemes e komolyabban foglalkozni vele.Ezt jobb ötletnek tartom,mint a tesztet:)

23/L

2010. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csajok állandóan tesztelnek, de erről ők nem is tudnak. Tényleg. Legegyszerűbb példa a "van barátom", amikor az esetek 50%-ban nincs, csak kíváncsiak mennyire vagy kitartó. Náluk ez ösztönös, szóval ezért nem számítóak. Ja, minden csaj azt mondja, hogy nem tesztel, de ez egyértelmű, mivel nem is tudnak róla.
2010. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ez embertől függ. Én speciel nem szoktam, mert: 1, nem véletlenül engem akar. 2, azért annyira már ismerem a srácot, hogy megbízzak benne.

Bár hogyha egy lány tesztel, akkor lehet, h csak azért, mert már sokszor csalódott, és nem akar még1x. sztem kérdezd meg a csajtól.

16/L

2010. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, abban igazad van, hogy csalódott, ezt nagyon jó látod.

úgy érzem még egy picit bizonytalan magában ill. bizalmatlan is, nem is csodálom az után amit át élt nem régen.........

viszont azt nem tudom, meddig bírom még így.......

2010. júl. 9. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!