Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik nálatok a legkiábrándítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik nálatok a legkiábrándítóbb dolgok, amiket egy férfi elkövethet?

Figyelt kérdés
Nem ilyen alapokra gondolok, hogy most ha egésznap iszik, ha büdös, vagy ha agresszív. Igazából kissebb, specifikusabb dolgokra, amik nektek kifejezetten szemet szúrnak beszélgetés, ismerkedés fázisban.
2019. ápr. 27. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

- nem értelmes, nem tudok vele bármiről elbeszélgetni (engem minden téma érdekel, tudomány, vallások, szerelem, bármi)


- azt várja, hogy én keressem..a töketlenséget nem szeretem, nekem az kell, hogy a férfi teperjen értem, érezzem nőnek magam


Nagyon sok más is ki tud ábrándítani(káromkodás stb), de így első körben ezek.

22L

2019. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív es/vagy folyton valakit hibáztat. Pl. épp csak leültünk egy kávéra és máris az a téma hogy a kormány miatt nincs jó munkája/szegény kicsi ő mert.... épp milyen fáj ilyesmik. Vagy ha hímsoviniszta megjegyzéseket tesz pl a férfiak okosabbak a nőknek nem kéne dolgozni a gyereknevelés a nő dolga stb.

Ha nem tudunk beszélgetni.

Ha még alig tudjuk egymás nevét de már a bugyi van/pénztárcámban/baráti vagy családi életemben kotorászna.

Ha "minden nő" jellegű mondat elhangzik vagy egyéb módon csúnyán általánosít.

Ezen kívül valószínűleg van még de ezek biztos.

2019. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ostobaság.
2019. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szidja az előző randipartnereit (exeit).
2019. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi célja nincs az életben, csak úgy elvan.

Szidja a nőket.

Sokat jár el inni, lerészegedik.

Tettlegességig fajul vele egy veszekedés.

+ Rohadt hangosan horkol.

2019. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fruzs33 ***** válasza:
100%

-Figyelmesség hiánya

-Beszélgetés,kommunikáció hiánya

-Érdeklődés hiánya(vagyis ez a 3 azt jelenti,ha nem törődik velem)

-Lekezelő beszéd(olyan beszéd stílust enged meg magának,amit nem érdemeltem ki)

-Okolás(adott probléma esetén engem hibáztat)

-Határozatlanság(ha nem tudja eldönteni,hogy mit akar)

-Mártírkodás(olyan problémákkal hozakodik elő,amiért sajnálatot vár)

-Megértés (ha például rossz napom van,rátesz egy lapáttal.)

-Segítség hiánya(minden házi munkát én csináljak,és akkor kifogásul megkapom,hogy mennyire fáradt.)

*Nem mindegyik fordult elő,de ezekre ki tudok akadni.

2019. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

"azt várja, hogy én keressem..a töketlenséget nem szeretem, nekem az kell, hogy a férfi teperjen értem, érezzem nőnek magam"


hát ha ettől érzed magad nőnek, akkor csoda, hogy 22 évet megéltél :D

2019. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha észreveszem, hogy rajtam kívűl más nőnek/nőknek is teszi a szépet, mindenki más is érdekli rajtam kívül és még arra sem veszi a fáradtságot hogy ne legyen feltűnő nekem. Ezen kívül az erőszakosság, igénytelenség, butaság, helyesírási hiányosságok amik hirtelen eszembe jutnak.
2019. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

-szélsőséges ideológiát vall(hungarizmus, rasszizmus, hímsovinizmus stb.)

-ha politikus

-ha iszonyatosan tájékozatlan és olyan buta, hogy egy szóviccet is úgy kell elmagyarázni, miközben magyar az anyanyelve

-ha a végtelenségig rugalmatlan

-ha dirigálni akar

2019. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 képzeld el vannak ilyen férfiak, ne magadból indulj ki. De ha nem lennének, akkor sem tepernék egy pasi után sem :D Amúgy meg nem úgy kell ezt érteni, hogy kivétel nélkül mindig ő keressen, csak az esetek többségében.
2019. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!