Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban vagyok egy kollégámmal, és egy nagyon furcsa szituáció volt a munkahelyemen, mi róla a véleményetek? Én vagyok, vagy nem én vagyok?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy ahol dolgozom, és ahol ez a kollégám is dolgozik, ott neki egy csomó rokona is dolgozik.

Na, és a nagynénjével vagyok nagyon jóban. Már az előtt így volt, mielőtt a srácot egyáltalán megismertem volna, sőt, ő mutatott be minket egymásnak, mikor egyszer odajött a srác, mikor ez a nő velem volt. Na, és mi attól fogva beszélgetni kezdtünk a sráccal, aztán chatelni, ez elég friss dolog. Munkában találkozunk, szóval barátkozunk, de amúgy tök egyértelmű, hogy mi sosem leszünk csak barátok. De még randin úgy nem voltunk, mondom iszonyú friss még a dolog, kezdjük egymást megismerni, amúgy nagyon jól elvagyunk, és lenyűgöznek a srác belső tulajdonságai, pont az esetem. Nem nyomul, de nem is bátortalan, mint egy csomó srác. Na, és munkában voltam most szombaton, és most is azzal az idősebb nővel dolgoztam, mikor odajött hozzánk a srác. Ez a dolog, hogy mi elkezdtük kerülgetni egymást, úgy tudtam még privát infó, mert én nem mondtam senkinek, a chat eleve titkos, a munkában meg sose láttak minket ismerősök, mikor felkeresett. Mégis most mikor odajött, és hirtelen hárman lettünk (ilyen eddig csak 1X volt, mikor be lettünk egymásnak mutatva), akkor hagytam őket, ha már rokonok kicsit privátban lenni, és nem léptem le, de látványosan nem figyeltem. De aztán hallom ám, hogy a nő arról kérdi, hogy hogy alakul a dolog azzal a lánnyal. Vagyis hogy hallott olyat, hogy egy lánnyal alakul valami a srácnak. De mivel mi sose mondtuk ki a sráccal, hogy alakul valami, gyakorlatilag csak barátkoztunk, mert sose volt randi, meg semmi, de mondom, ugyanakkor tök egyértelműen ebből barátság sose lehet. Vagy több, vagy semmi, vannak ilyen férfi-nő viszonyok, mint tudjuk. Na szóval mikor ezt hallottam, az járt a fejemben, hogy ha rólam van szó, akkor hogy a fenébe tud róla bármit is a nagynénje, ha meg tud valamit, azt hogyhogy nem tudja, hogy én vagyok az a lány. Avagy, mi van, ha nem is rólam van szó? Ha velem tényleg csak barátkozik, és akivel alakul is valami, az egy másik lány. És akkor egy kicsit át is vagyok verve, plusz jól be lettem hintáztatva, fellobbant bennem az a féltékenység, megcsaltak érzés. Felnéztem rájuk, és a srác láthatóan nagyon zavarban volt. Azt tudtam, hogy miattam, de azt nem, hogy azért, mert rólam van szó, és azon aggódik, mi van ha nem is úgy tekintem, hogy lehet köztünk valami, vagy azért, mert nem rólam van szó, és most bukott le előttem.

Aztán mikor elment, mondta a nő, akivel nagyon jóban vagyunk, mert rákérdeztem, hogy a srác anyja mondta neki, hogy van valami lány a képben. Kérdem itt dolgozik? Azt mondja nem tudja, erre még nem gondolt, hogy esetleg itteni.

Tehát akkor a srác annyit mondott az anyjának, van valami lány, akivel alakul neki valami. De nem mondott részleteket, az jó, nem szeretem ha kiteregetik a dolgokat, meg előre isznak a medve bőrére, hisz még egy csók se csattant el, meg semmi. De most én vagyok az, vagy nem én vagyok az? Hisz minden nap dumálunk, nem is keveset, akár chaten, akár élőben a melóban.


2019. ápr. 27. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat!

A srác otthon elejtett valamit, hogy ismerkedik egy lánnyal, de konkrétat nem mondott.

Ezt fölösleges túlgondolni és problémát keresni, ahol nincs.

2019. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján azért nehéz így megítélni. De mivel a srác anyja sem és ezáltal a kolléganőd sem tudták kiről van szó így könnyen lehet, hogy pont rólad szólt a történet.
2019. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rólad volt szó, de mivel a srác okosabb mint te, tudta, hogyha a minimálisnál többet mondana otthon, holnap után az egész megye tudná, hogy hogy álltok, mikor még nem is volt semmi.
2019. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, hogy ennek a nőnek miért nem adtál agyat?


Rólad volt szó, de ha így folytatod, nem lesz tovább. Féltékeny vagy magadra. Hülye vagy?

2019. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pfff...
2019. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!