Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi haveri köréből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi haveri köréből az egyik csaj megjegyzi, hogy az illetőnek pont az esete vagyok, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mi szokott lenni általában egy ilyen megjegyzés mögött?
2019. ápr. 28. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy tetszel az illetőnek és lépj valamit, mert ő nem fog/mer/akar stb.
2019. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt jelenti, hogy szimplán szeret kerítőt játszani, pedig az illető egy szóval sem kérte, hogy kavarjon be neki.
2019. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az :D Mondjuk én sem említettem neki semmit a srácról, igazából eddig nem is nagyon dumáltam ezzel a csajjal. Hogy a srácnak megtetszettem, azt már megsejtettem korábban is, de úgy tudtam van nője, így eléggé figyelmen kívül hagytam a dolgot. A csaj szerint már nincs neki, pár hete facér. Különben fura, mert szerintem az előző csajával is ő hozta össze. Sajnos nem ismerem őket olyan régóta, hogy tudjam hova tenni a dolgokat.
2019. ápr. 28. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg neked is bejön a srác akkor próbálj vele többet beszélgetni ilyesmi, de ne egy közvetítő útján mert az balul sülhet el.
2019. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!